0

انگیزه ذوبی ها برای دیدار با شمس آذر بالاست

انگیزه ذوبی ها برای دیدار با شمس آذر بالاست
بازدید 50

به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه جمعه ابراهیم صادقی، مربی تیم ذوب‌آهن اصفهان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر شمس آذر قزوین اظهار داشت: با یکی از تیم‌های خیلی خوب لیگ بازی داریم؛ بازیکنان این تیم در همه دقایق بازی تمام توان خود را می‌گذارند و جنگنده برای پیروزی تلاش می‌کنند.
وی ادامه داد: در هفته گذشته تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم؛ انگیزه بسیار بالایی در تیم ما هست و می‌دانیم که اگر در همه دقایق بازی تلاش نکنیم و دونده نباشیم شرایط بازی برای ما عوض می‌شود و جبران شرایط سخت می‌شود؛ همه تلاش ما برای فردا تلاش برای پیروزی و کسب سه امتیاز مسابقه است.
سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان تصریح کرد: توقع از ذوب‌آهن خیلی بالا رفته و خب با پیشرفتی که اتفاق افتاده این توقع شکل گرفته است؛ ما به کار خودمان ایمان داریم و می‌دانیم می‌توانیم نتایج هفته‌های گذشته را جبران کنیم.
وی افزود: دست ما از لحاظ بازیکن خالی است؛ ۹ بازیکن از تیم پایه به تیم ما اضافه شدند؛ این بازیکنان در آینده فوتبال کشور تأثیرگذار هستند؛ امیدوارم بتوانیم در کنار فوتبال خوب نتایج خوبی هم کسب کنیم.
صادقی بیان کرد: تغییرات زیادی در خط دفاعی داشتیم و دو بازیکن جدید به خط دفاع ما اضافه شدند؛ دست ما خالی بوده و این بازیکنان جوان نیاز به زمان دارند. اگر تیم ما تجربه بالاتری داشت نتایج هفته‌های گذشته برای ما رقم نمی‌خورد.
مربی تیم ذوب‌آهن عنوان کرد: تیم شمس آذر تیم خوبی است؛ فردا بازی سختی داریم ولی ما هم باید تلاش کنیم حداکثر امتیاز این مسابقه را بگیریم.
وی گفت: لیست بزرگسالان ما هنوز جای دارد ولی نتوانستیم بازیکن اضافه کنیم؛ سعی کردیم از ظرفیت بازیکنان جوانان آکادمی استفاده کنیم که امیدوارم با گذشت زمان شرایط تیم ما نیز بهتر شود.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *