0

کاهش ۵۰ درصدی تصادفات در طرح نوروزی خراسان جنوبی

کاهش ۵۰ درصدی تصادفات در طرح نوروزی خراسان جنوبی
بازدید 31

به گزارش خبرنگار مهر، اسداله جلال زاده عصر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به همکاری و هماهنگی‌های بین تمامی دستگاه‌های عضو کمیسیون ایمنی استان در راستای ایمن سازی محورهای مواصلاتی شاهد کاهش تصادفات بودیم.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی با اشاره به فعالیت‌های مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در سال گذشته در رفع نقاط و محورهای پرحادثه استان موفق بوده‌ایم و همچنین تصریح کرد: آموزش فرهنگ ترافیکی برای ارتقا فرهنگ رانندگی در بین رانندگان و همچنین سرنشینان و همراهان سفر برای کاهش تصادفات تبیین شده تا بدانند می‌توانند چه اثربخشی بر راننده داشته باشند و با رعایت ضوابط و مقررات راهنمایی رانندگی تصادفات کاهش یابد.
وی اضافه کرد: اجرای پویش چشم به راهیم، همراهی رسانه‌ها خصوصاً صداوسیما جهت آموزش‌های رانندگی ایمن در طول اجرای طرح نوروزی، حضور گشت‌های راهداری و پلیس راه در مقاطع پر تردد و پر تصادف، اقدامات فرهنگی و انتشار از طریق فضای مجازی و رسانه‌ها، به عنوان اقدامات مؤثر در ایام طرح نوروزی در کاهش تصادفات تأثیر گذار بوده است.
جلال زاده اضافه کرد: ایجاد مجتمع‌های خدماتی رفاهی در راستای تسهیل تردد کاربران جاده‌ای و افزایش استراحت کاربران جاده‌ای، نقش مؤثری در کاهش تصادفات رانندگی خواهد داشت.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *