0

پایان مطالعات ارزیابی عملکردی سازه و اجزای غیرسازه‌ای ۱۱بیمارستان

پایان مطالعات ارزیابی عملکردی سازه و اجزای غیرسازه‌ای ۱۱بیمارستان
بازدید 53

به گزارش خبرگزاری مهر، علی نبیان، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات عمومی و دولتی از اتمام مطالعات ارزیابی عملکردی سازه و اجزای غیرسازه‌ای ۱۱ بیمارستان در سال گذشته خبر داد و گفت: مطالعات ارزیابی عملکردی ۱۱ بیمارستان به استعداد ۴ هزار تخت که با همکاری دفتر اسکان بشر ملل متحد در سال ۱۴۰۱ آغاز شد با تلاش مهندسان در سازمان مجری در سال گذشته به اتمام رسید.
به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی، مطالعات ارزیابی عملکردی سازه و اجزای غیرسازه‌ای بیمارستان‌های کرمانشاه، بیمارستان روانی رازی تهران، زابل، شوشتر، بوشهر، ایرانشهر، کرج، رشت، ساری، اردبیل، بهارلوی تهران به اتمام رسید و برای دو بیمارستان ساری و بوشهر نتایج حاصل از مطالعات در بخش سقف‌های کاذب و اتصالات انعطاف‌پذیر به شکل پایلوت وارد مرحله اجرا شده است.
نبیان توضیح داد: هم اینک مطالعات حدود ۲ هزار تخت بیمارستانی در اداره کل امور مهندسی و فن‌آوری‌های نوین سازمان در مراحل مختلف طراحی قرار دارد که شاخص‌ترین آنها شامل بیمارستان ۳۵۰ تختی بهارستان تهران و پروژه بیمارستانی ۲۲۰ تختی پرند است.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *