0

کلاهبرداری از طلافروش‌ها با سکه‌های تقلبی!

کلاهبرداری از طلافروش‌ها با سکه‌های تقلبی!
بازدید 40

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا،  سرهنگ علی قاسم پور در این باره گفت: به دنبال مراجعه مالک یک مغازه طلافروشی به کلانتری ۱۲۸تهران نو، این فرد با طرح شکایتی به ماموران گفت که تعدادی سکه طلا از دو مرد جوان خریداری کرده اما متوجه شده که سکه‌ها تقلبی بوده است. در همین راستا نیز پرونده‌ای تشکیل شد و رسیدگی به آن در دستورکار تیم عملیات این کلانتری قرار گرفت.
وی ادامه داد: تحقیقات پرونده ادامه داشت تا اینکه مجددا خبر مشابه‌ای مبنی بر  فروش سکه های تقلبی از مالک یک مغازه  طلافروشی  و حضور دو مردجوان  در طلافروشی دریافت شد  و به سرعت  تیم عملیات کلانتری به نشانی اعلامی  اعزام شدند. با حضور ماموران در محل دو مرد جوان  که با ظاهری آراسته قصد فریب خریدار را داشتند دستگیر  و به مقر انتظامی منتقل شدند. همچنین ماموران دربازرسی از اموال متهمان ۵۳ قطعه سکه تقلبی را که با آب طلا رنگ شده بود، کشف کردند.
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به انجام بازجویی از متهمان دستگیر شده، گفت: متهمان که چاره‌ای جز اعتراف نداشت به فروش سکه های تقلبی به واحد صنفی طلافروشی اعتراف کردند. همچنین در ادامه با بررسی پرونده‌های مشابه این افراد به سه فقره کلاهبرداری و فروش سکه‌های تقلبی اعتراف کردند.
قاسم پور با اشاره به تشکیل پرونده برای دو متهم دستگیر شده، گفت: این افراد به همراه پرونده متشکله روانه دادسرا شدند. تلاش برای  شناسایی مالباختگان دیگر ادامه دارد.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *