0

دستگیری سارقین جیب بر در مترو

دستگیری سارقین جیب بر در مترو
بازدید 30

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ عباس کرمی راد گفت: در پی مراجعه و شکایت چند تن از شهروندان در هفته‌های اخیر، در خصوص جیب بری در سطح مترو پیگیری موضوع سریعاً به صورت ویژه در دستور کار همکاران پلیس تخصصی مترو این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: تحقیقات ابتدایی ماموران نشان می‌داد، اغلب اتباع افاغنه با پرسه زنی در نقاط جرم خیز و داخل واگن‌های شلوغ مترو سوژه مورد نظر را انتخاب و در زمانی مناسب اقدام به سرقت گوشی موبایل می‌نمودند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: عوامل انتظامی در نخستین‌گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و چهره زنی در ورودی‌ها و سکوها اقدامات اطلاعاتی هویت متهم را شناسایی نمودند.
وی در ادامه ابراز داشت: همکاران تخصصی این یگان در گام بعدی با روش‌های علمی و بررسی‌های تخصصی در ۱۳ تیر ماه ۱۴۰۳ در ایستگاه مترو شهید بهشتی در سالن مسافری افراد مذکور را شناسایی که قصد رفتن به سفارت را داشته متوقف و طی بررسی گوشی موبایل که به همراه داشته مشخصی گردید هر سه دستگاه گوشی همراه مسروقه بوده و از مسافرین سرقت کرده اند که هر سه نفر دستگیر و جهت بررسی‌های بیشتر تحویل همکاران کلانتری ۱۰۴ عباس آباد گردید.
فرمانده یگان انتظامی مترو در ادامه ابراز داشت: شهروندان گرامی در زمان ورود به مترو و همچنین داخل واگن‌های مترو مراقب گوشی همراه و اموال خود باشند که سارقین از شلوغی استفاده میکنند و سرقت‌های خود را انجام میدهند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *