0

“پیام نوروزی معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور”

"پیام نوروزی معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور"
بازدید 42

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، متن پیام دکتر “مجتبی نوروزی” معاون وزیر و رئیس این سازمان به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۳ خورشیدی به شرح زیر است:
 
بسم‌الله الرحمن الرحیم
 
یا مقلّب الْقلوب و الْأبْصار
یا مدبّر اللّیْل و النّهار
یا محوّل الْحوْل و الْأحْوال
حوّلْ حالنا إلی أحْسن الْحال
 
فصل بهار از باشکوه‌ترین جلوه‌های خداوند منّان در جهان هستی است که می‌توان با تماشای آن راهی به سوی خداوند یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست. بهار می‌آید تا باورمان شود که پایان هر سیاهی سپیدی و پایان هر زمستان، بهاری خوش و رنگارنگ وجود دارد. موسم بهار زیبنده‌ترین پاداش الهی به عالم هستی و نماد و جلوه‌گاه اراده باریتعالی در باز آفرینش طبیعت و شروع روح انگیز و تحول عظیم و بنیادین در احوال و قلوب است. احوالی که بخشی از آن را با یاد شهدای گرانقدر و حضرت امام و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باید پالایش و زلال کرد تا جنبه معنویت این یادآوری بوی بهار را دل انگیزتر سازد. و چه قدر هم پرمعناتر خواهد شد مناجات با خالق یکتا که در هنگام تحویل سال جدید، یادی کنیم از شهدای غزّه و جانفشانی و مقاومت مردم یمن که در برابر دشمنان تا بن دندان مسلح ایستاده اند.
 
در واقع سازمان دامپزشکی کشور با توجه به  جایگاهش به عنوان یک نهاد حاکمیتی، عزم راسخ کرده تا پیش از آغاز سال جدید خورشیدی که پیوستگی ایام نوروز به ماه میهمانی خدا به آن معنایی دوچندان بخشیده، تدبیری ویژه کند. به این دلیل همکاران جهادگر و عزیز در سازمان دامپزشکی کشور به عنوان سربازان گمنام عرصه بهداشت و سلامت جامعه، پا در رکاب خدمت به ملت شریف ایران بگذارند و در تمام ایام نوروز با چشمانی باز و مسئولانه از تعطیلات خود بکاهند و از طریق تشدید سازوکارهای نظارتی، نوروز امسال را به کام هموطنان شیرین کنند. دورانی که هم برای ملت پرخاطره شود و همزمان با آن در ماه مبارک رمضان به عبادات خود بدون دغدغه در ضیافت خدای رحمان معطوف بمانند.
 
لذا ضمن تبریک ویژه خدمت دامپزشکان، پیرادامپزشکان، استادان، دانشجویان، پژوهشگران و فعالان بخش خصوصی اعم از تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان نهاده‌ها و داروهای حوزه دامپزشکی و رسانه‌هایی که با نگاه پردغدغه در طول سال ۱۴۰۲ سازمان دامپزشکی کشور را در حراست از سرمایه‌گذاران یاری کردند، تشکر و قدردانی می‌کنم. عزیزانی که خدمات مؤثری در جهت مقابله با انواع بیماری‌ها، ارتقاء بهداشت عمومی و سلامت غذایی، صیانت از سرمایه‌های دامی و رونق و پویایی صادرات دام و فرآورده‌های آن به انجام رسانده و خواهند رساند؛ و البته در همین جا لازم می‌دانم از تمام همکارانم در ستاد مرکزی سازمان، ادارات کل دامپزشکی استان‌ها و شهرستان‌ها که با همیاری بخش‌های دولتی، خصوصی و تشکل‌های صنفی موفقیت‌های بزرگی را در دامپزشکی رقم زدند، سپاسگزاری نمایم.
 
دکتر مجتبی نوروزی
معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *