0

‌تشدید کنترل تردد خودروهای حامل دام زنده در قرچک

‌تشدید کنترل تردد خودروهای حامل دام زنده در قرچک
بازدید 27

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد خلیلی بعد از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران از برگزاری جلسه هم اندیشی و هماهنگی بین بخشی با رئیس پلیس امنیت اقتصادی ویژه شرق استان تهران به منظور تشدید کنترل تردد خودروهای حامل دام زنده جهت پیشگیری از قاچاق و حمل و نقل غیر مجاز و غیر بهداشتی دام در قرچک خبر داد.
رئیس اداره دامپزشکی قرچک در این جلسه ضمن تشکر از تلاش‌های بی‌وقفه و شبانه روزی پلیس در حفظ آرامش و تأمین امنیت قرچک افزود: طرفین با توجه به اهمیت حفظ سلامت جامعه و پیشگیری از شیوع بیماری‌های مشترک بین انسان و دام و همچنین جلوگیری از قاچاق دام زنده، راهکارها و اقدامات مؤثر در این خصوص را بررسی کردند.
سرهنگ حیدری رئیس پلیس امنیت اقتصادی شرق استان تهران نیز در این جلسه بر تعامل و همکاری مستمر بین نیروی انتظامی و دامپزشکی تاکید و اعلام کرد: مأموران نیروی انتظامی آمادگی دارند در صورت مشاهده خودروهای حامل دام زنده فاقد گواهی حمل بهداشتی قرنطینه‌ای دامپزشکی از تردد آنها جلوگیری به عمل آورده و موضوع را جهت پیگیری به اداره دامپزشکی اطلاع رسانی کنند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *