0

مصدومیت سردار آزمون جدی است؟

مصدومیت سردار آزمون جدی است؟
بازدید 50

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، رحمان رضایی پس از پیروزی ۵ بر صفر تیم ملی فوتبال مقابل ترکمنستان گفت: خوشبختانه بازی پرگلی بود و فکر می‌کنم همه هواداران از بازی لذت بردند. خوشبختانه تیم از لحاظ تاکتیکی و فردی خیلی خوب بازی کرد. تمام بازیکنان جوانی که به تیم ملحق شدند، علی‌رغم فرصت کم خیلی سریع توانستند خودشان را با تیم آداپته کنند و در قالب تیمی جای بگیرند و خودشان را نشان دهند.
وی در خصوص اینکه به نظر می‌رسد مصدومیت سردار آزمون از ناحیه همسترینگ بود، گفت: بله همسترینگ بود، اما باید جزئیات را با دکتر صحبت کنید.
مربی تیم ملی در خصوص عملکرد امین حزباوی در قلب خط دفاعی تیم ملی گفت: همه بازیکنان خوب بودند. واقعاً بازیکنان در حد و انتظاری که ما داشتیم فوق‌العاده ظاهر شدند و هیچ کسی ضعف نداشت. حتی بازیکنان جوانی مانند آزادی و صیادمنش که بیست دقیقه تا نیم ساعت آخر آمدند و جایگزین شدند در قالب تاکتیکی خوب کار کردند.   
رضایی در خصوص استقبال ۲۰ هزار نفری هواداران از دیدار تیم ملی در تعطیلات گفت: با توجه به اینکه روز دوم عید بود؛ به نظر می‌آمد هواداران زیادی به ورزشگاه نیایند. اصلاً فکر نمی‌کردیم ۲۰ هزار نفر به ورزشگاه بیایند. دستشان درد نکند و خیلی زحمت کشیدند و امیدوارم باز هم از تیم ملی حمایت کنند.
وی در خصوص دیدار آینده تیم ملی مقابل ترکمنستان در زمین چمن مصنوعی گفت: در چمن مصنوعی فوتبال بازی کردن خیلی سخت است. خودمان هم این تجربه را داشتیم و تیم باید از لحاظ تاکتیکی خوب کار و عادت کند. حتماً باید یکی، دو جلسه در این زمن تمرین داشته باشیم. در آن شرایط سرعت توپ بالا می‌رود و کار سخت می‌شود.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *