0

کشتی روسیه نقره داغ شد

کشتی روسیه نقره داغ شد
بازدید 33

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، موسی اولویف دارنده طلای المپیک چندی پیش به دلیل انتشار تصویری که در پس زمینه آن عنوان (نه به نازیسم) دیده می‌شود از حضور در رقابت‌های گزینشی المپیک محروم شد.
در این خصوص میخاییل مامیاشویلی رییس فدراسیون کشتی روسیه گفت: او فعلا اجازه حضور در گزینشی المپیک مختص قاره اروپا را ندارد اما در حال تلاش برای حل این مشکل هستیم. حقیقت این امر اولویف نیز معتقد به نوشته آن پوستر است، مطالبه اصلی اولویف جهان بدون تفکر نازیسم است.
مسابقات گزینشی در حال حاضر در پان آمریکن برگزار شد. این پیکارها از ۲۸ فوریه تا یک مارس( ۹ تا ۱۱ اسفند ۱۴۰۲) در آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
همچنین مسابقات انتخابی آفریقا و اقیانوسیه در اسکندریه مصر از ۲۲ تا ۲۴ مارس (۳ تا ۵ فردوین ۱۴۰۳)، مسابقات انتخابی اروپا در باکو جمهوری آذربایجان از ۴ تا ۷ آوریل (۱۶ تا ۱۹ فروردین۱۴۰۳) و مسابقات انتخابی آسیا از ۱۹ تا ۲۱ آوریل (۳۱ فروردین تا دوم اردیبهشت ۱۴۰۳) در بیشکک قرقیزستان و در نهایت مسابقات جهانی انتخابی المپیک از ۹ تا ۱۲ می (۲۰ تا ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳) در استانبول ترکیه برگزار می‌شود.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *