0

بانک تجارت: برای خرید استقلال تصمیم نگرفته‌ایم

بانک تجارت: برای خرید استقلال تصمیم نگرفته‌ایم
بازدید 28

 به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، شرکت‌های بورسی موظف هستند در راستای شفافیت اقتصادی و رعایت حقوق سهامداران، اطلاعات با اهمیت خودشان را در  سامانه کدال (سامانه جامع اطلاع‌رسانی ناشران بورس و فرابورس ایران) منتشر کنند. در روز هشتم فروردین ماه سال جاری با ارسال نامه‌ای به بانک تجارت خواستار توضیح درباره اخباری مبنی بر قبول مالکیت استقلال شد. در این نامه حداکثر زمان پاسخگویی قبل از شروع معاملات بورس در تاریخ ۱۱ فروردین ماه سال ۱۴۰۳ قید شده است.
گفتنی است پیش از این در همان تاریخ  هشتم فروردین سازمان بورس به بانک ملت برای پاسخگویی درباره احتمال مالکیت پرسپولیس نامه‌نگاری انجام داده بود.
اما بانک  مذکور در روز چهاردهم فروردین ماه سال جاری با ارسال نامه‌ای به اداره نظارت بر ناشران گروه مالی و خدماتی سازمان بورس ایران اعلام کرد تاکنون تصمیمی برای خرید استقلال در برنامه ندارد.  متن نامه بانک تجارت را در زیر می‌خوانید:
جناب آقای واشقانی فراهانی رئیس محترم اداره نظارت بر ناشران گروه مالی و خدماتی سازمان بورس و اوراق بهادار
موضوع: شفاف‌سازی پیرامون تحصیل سهام باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال سهام باشگاه فرهنگی ورزشی
با سلام و احترام؛
بازگشت به نامه با شماره پیگیری ۱۱۷۳۰۵۲ درباره تحصیل سهام باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال توسط بانک تجارت به استحضار می‌رساند؛ مذاکراتی در این زمینه با تعدادی از بانک‌های کشور از جمله بانک تجارت صورت گرفته، لیکن با در نظر گرفتن الزامات قانونی و مقرراتی تاکنون تصمیمی اتخاذ نشده است.
بدیهی است در صورت وقوع رویداد با اهمیت مراتب متعاقباً به اطلاع سهامداران محترم خواهد رسید.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *