0

هر حرکت اسرائیل علیه ایران با پاسخ‌های بزرگی روبرو می‌شود

هر حرکت اسرائیل علیه ایران با پاسخ‌های بزرگی روبرو می‌شود
بازدید 33

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد حمیدی نژاد در نماز جمعه عالی‌شهر اظهار کرد: در فروع دین ما دو اصل مهم وجود دارد که از همه فروع دین مهم‌تر است اما شاید کمتر به آن پرداخته می‌شود و آن‌ها تولا و تبرا هستند به معنای دوستی با دوستان خدا و دشمنی با دشمنان خدا.
وی اضافه کرد: این موضوع اینقدر مهم است که آیات و روایات زیادی را به خودش اختصاص داده است؛ از جمله آیه ۲۲ سوره مجادله که می‌فرماید هر قومی که ایمان به خدا و قیامت دارند باید با کسانی که با خدا و پیامبر (ص) دشمن هستند دشمن باشند و نباید رابطه دوستی با آنها برقرار کند حتی اگر دشمنان خدا و پیامبر (ص) پدر یا مادر یا فرزند و خویشان آنها باشند
امام جمعه عالی‌شهر بیان کرد: در آیه ۱۱۹ سوره توبه می‌فرمایند مؤمنین باید همراه با صادقین باشند که ائمه اطهار (ع) هستند و در آیه ۲۳ سوره شورا می‌فرماید باید اهل بیت پیامبر (ص) را دوست داشته باشید که اجر رسالت نبی اکرم (ص) دوستی اهل بیت اوست.
وی تاکید کرد: در کتاب بحارالانور از امام صادق علیه السلام نقل شده که فرمودند: دروغ می‌گوید کسی که ادعای محبت ما را دارد ولی از دشمنان ما تبرا نمی‌جوید و با دشمنان ما دشمنی نمی‌کند.
حمیدی‌نژاد با اشاره به اتفاقات اخیر و حمله به کنسولگری ایران در سوریه و شهادت هفت تن از سرداران رشید اسلام خاطرنشان کرد: این اتفاق کوچکی نیست و ضربه به عزت ما است اما اینکه ما چگونه، کی، کجا به چه نحوی پاسخ بدهیم چیزی نیست که هر کسی به سادگی در مورد آن اظهار نظر کند که متأسفانه بعضی‌ها نسنجیده مطالبی می‌گویند که قطعاً به صلاح نیست و به دشمن کمک می‌کند.
وی تاکید کرد: وضعیت اسرائیل بسیار بحرانی است اختلاف داخلی غیر قابل کنترل شده و آنها ایران را مقصر همه بلاهایی می‌دانند که بر سرشان می‌آید و رهبر ایران صراحتاً به النخاله می‌فرماید شما نابودی اسرائیل را خواهی دید. آیا سرعت گرفتن نابودی اسرائیل کار ایران نیست؟
امام جمعه عالی‌شهر ادامه داد: مطمئن باشیم که اسرائیل تا حالا هر حرکتی ضد ایران کرده چند برابر پاسخ را گرفته است اما به نحوی ضربه دریافت کرده که نمی‌تواند علناً ایران را در فضای بین المللی مقصر جلوه دهد.
وی افزود: ما خیلی بیشتر از زدن چند موشک به سفارتخانه‌ها یا شهرهای اسرائیل به او ضربه می‌زنیم اما مطابق با استراتژی‌های خودمان که تبعات حمله مستقیم را برای ما نداشته باشد.
حمیدی‌نژاد تاکید کرد: آیا در پیام امام عزیزمان این جمله را دقت کرده‌اید که می‌فرمایند رژیم خبیث به دست دلاور مردان ما مجازات خواهد شد آنها را از این جنایت و امثال آن پشیمان خواهیم کرد و در دیداری که با مسؤولان داشتند فرمودند: آنها با دست خودشان با این عمل در تله‌ای افتاده‌اند که امکان نجاتشان وجود ندارد و روز به روز به زوال و نابودی نزدیک‌تر می‌شوند
وی با تقدیر از حضور پرشور مردم عزیز عالی‌شهر و روستاهای اطراف در راهپیمایی روز قدس گفت: نابودی اسرائیل قطعی است دنیای اسلام به زودی نابودی اسرائیل را جشن می‌گیرد.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *