0

سرمربی تیم ملی بعد از کسب سهمیه: تیروکمان در ایران محبوب نیست

سرمربی تیم ملی بعد از کسب سهمیه: تیروکمان در ایران محبوب نیست
بازدید 29

به گزارش خبرنگار مهر، «هونگ» سرمربی کره ای تیم ملی تیروکمان بعد از المپیکی شدن مبینا فلاح به عنوان یکی از هشت ورزشکار برتر در مسابقات تیروکمان انتخابی المپیک (ترکیه) گفت: از آنچه که فکر می کردم، بهتر ظاهر شدیم و توانستیم توسط مبینا فلاح یک سهمیه انفرادی در بخش دختران بگیریم.
وی با اشاره به اینکه رقابت های تیروکمان انتخابی المپیک امروز (دوشنبه ۲۸ خرداد) در ترکیه و در بخش مردان پیگیری می شود، خاطرنشان کرد: تلاش مان این است یک سهمیه دیگر بگیریم و بتوایم در المپیک هم در بخش انفرادی و هم در بخش میکس دوبل شرکت داشته باشیم.
این مربی کره ای تیروکمان با تاکید بر اینکه بعد از این رقابت ها باید خود را برای المپیک آماده کنیم، تصریح کرد: رشته ما به تجهیزات وابسته است، به حمایت و کمک کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش نیاز داریم تا بتوانیم تجهیزات لازم را برای ورزشکاران‌مان تهیه کنیم و در المپیک هم نتیجه خوبی بگیریم.
هونگ با بیان اینکه تیروکمان در ایران رشته خیلی محبوبی به حساب نمی آید، ادامه داد: اگر بخواهیم در این رشته موفق باشیم و رو به جلو حرکت کنیم نیاز به حمایت وزارت و کمیته و همچنین فدراسیون داریم تا بتوانیم توجهات بیشری جلب کنیم و بودجه بیشتری بگیریم.
سرمربی کره ای تیم ملی تیروکمان گفت: تمام تلاش م یکنیم تا روزی که بتوانیم ایران را به موفقیت برسانیم.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *