0

کیفیت اجرای پروژه‌های عمرانی فدای سرعت و سلیقه نشود

کیفیت اجرای پروژه‌های عمرانی فدای سرعت و سلیقه نشود
بازدید 24

به گزارش خبرنگار مهر، سید کمال‌الدین میرجعفریان عصر دوشنبه در دوازدهمین جلسه شورای فنی استان اردبیل، اظهار کرد: ما ظرفیت خوب شرکت‌های پیمانکاری و پایه‌های فنی و تخصصی مناسبی را در این شرکت‌ها شاهد هستیم و قابلیت اجرای ۱۷۴ هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی را با کیفیت و مطلوبیت دارند.
وی تصریح کرد: در کنار شرکت‌های پیمانکاری، ما از ظرفیت شرکت‌های مشاوران و پیمانکاران حقیقی نیز بهره می‌بریم تا پروژه‌های عمرانی و زیربنایی با کیفیت و مطلوبیت اجرایی و عملیاتی شود.
معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: با اتمام فصل سرد سال از اوایل سال آینده آغاز عملیات پروژه‌های عمرانی و از سرگیری طرح‌های نیمه‌تمام را با هدف تکمیل آنها در سریع‌ترین زمان شاهد خواهیم بود که در این باب شهرداری‌ها باید از فرصت فصل کاری سال آینده برای توسعه کیفی آسفالت‌ریزی و مرغوبیت کار عمرانی بهره ببرند.
میرجعفریان افزود: تلاش مؤثری انجام خواهیم داد تا در سال آینده با توجه به رویکرد دولت، پروژه‌های با پیشرفت بالای ۷۰ درصد به سرانجام رسیده و با هماهنگی راه و شهرسازی، راهداری، شهرداری‌ها، نوسازی مدارس و سایر دستگاه‌های حوزه عمرانی بتوانیم فعالیت‌های خوبی را در به سرانجام رساندن پروژه‌های نیمه‌تمام شاهد باشیم.
وی به پروژه‌های اجرایی حوزه آب و فاضلاب و ضرورت سرعت گرفتن اجرای این پروژه‌ها با کیفیت مطلوب را یادآور شد و خاطرنشان کرد: شرایط خوبی در استان در این زمینه فراهم شده و در اکثر شهرها با توجه به نیاز مبرم به آب شرب پایدار، سعی بر این است تا تصفیه‌خانه‌ها و مراکز تأمین آب شرب بهره‌برداری شود.
میرجعفریان نمونه این پروژه‌ها را تصفیه‌خانه آب شرب مغانسر و ۲۰ روستای همجوار اعلام کرد و ادامه داد: این پروژه با پیشرفت ۹۰ درصد در حال اجرا است و اوایل سال آینده شاهد بهره‌برداری این پروژه آبرسانی خواهیم بود.
معاون امور عمرانی استاندار اردبیل بیان کرد: با همکاری بسیج سازندگی برای ۴۵۴ روستا طرح آبرسانی در حال انجام است و قطعاً تکمیل و بهره‌برداری سریع این پروژه‌های می‌تواند دغدغه‌های ما را در سال آینده در تأمین آب شرب پایدار برطرف کند

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *