0

هنر یکی از عرصه‌های مناسب در معرفی مفاهیم قرآنی است

هنر یکی از عرصه‌های مناسب در معرفی مفاهیم قرآنی است
بازدید 25

مهدی حاجیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اظهار کرد: کیفیت فعالیت‌ها برای ترویج مفاهیم قرآن خوب است اما تا وضعیت مطلوب به لحاظ کیفیت و کمیت فاصله داریم.
وی ادامه داد: باید فعالیت‌ها با نوآوری و جوان‌پسندانه باشد و نیاز است که به صورت گسترده این اقدامات توسط نهادهای مختلف انجام گیرد.
قائم مقام خادمیاران شهدای کشور با اشاره به اینکه هنر یکی از عرصه‌های مناسب در معرفی مفاهیم قرآنی است، تصریح کرد: در عرصه هنر که زبان شیوا و ماندگاری است باید فعالیت‌های قرآنی را به منصه ظهور رساند.
وی با بیان اینکه در چند سال اخیر نخبگان و خبرگان طرح‌های بسیارزیبایی را اجرایی کردند، گفت: طرح‌های مختلفی از جمله ساخت انیمیشن برای مفاهیم احکام انجام شده که امیدواریم این دسته از اقدامات ترویج پیدا کند.
حاجیان معتقد است که نهادها و سازمان‌ها در سال‌های آینده با حمایت از جوانان که صاحب نظر و فکر هستند می‌توانند به این مهم دست پیدا کنند.
وی با اشاره به طرح مسطورا گفت: همه مردم به ویژه جوانان تشنه مفاهیم قرآنی هستند و اعتقاد داریم که ماندگاری امام و شهدا در تاریخ به دلیل پیروی از مفاهیم قرآنی بوده است.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *