0

پروژه راه‌آهن لرستان دوباره تعطیل شد/ مردم منتظر وعده‌های «منظور»

پروژه راه‌آهن لرستان دوباره تعطیل شد/ مردم منتظر وعده‌های «منظور»
بازدید 30

محمدرضا هادوی مدیر امور راه‌سازی قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: اگر منابع اعتباری برای پروژه راه آهن اختصاص پیدا نکند، باید راجع به آن تصمیم جدی گرفته شود.
وی با بیان اینکه نیروهای مشغول به کار در این پروژه یک هفته تعطیل هستند و بعدازاین یک هفته باید منابع اختصاص پیدا کند در غیر این صورت تصمیم جدی دررابطه‌با پروژه گرفته می‌شود، عنوان کرد: ما منتظر اقدام مسئولان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی هستیم.
مهم این است که اعتبار اختصاص پیدا کند و بتوانند وعده‌هایی که داده‌اند را محقق کنند مدیر امور راه‌سازی قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص)، عنوان کرد: قول‌هایی داده‌اند که دراین‌رابطه پیگیری‌هایی صورت گیرد، جلسه‌ای هم در نهاد ریاست‌جمهوری برگزار شده، اما مهم این است که اعتبار اختصاص پیدا کند و بتوانند وعده‌هایی که داده‌اند را محقق کنند چرا که این امر در ادامه کار حتماً مؤثر خواهد بود.
هادوی با بیان اینکه الان مطالبات ما در پروژه خیلی بالا است، تصریح کرد: ما در پروژه کار زیادی انجام داده‌ایم، الان بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان طلب داریم.
حیف از این همه تلاشی که انجام شد!
وی سخنان خود را این گونه ادامه داد که «حیف از این همه تلاشی که انجام شد»، افزود: همکاران من واقعاً تلاش زیادی در پروژه انجام دادند، وعده‌هایی که داده شده باید عملیاتی شود.
مدیر امور راه‌سازی قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) با بیان اینکه استان تلاش می‌کند؛ اما مهم این است که برای ادامه پروژه باید راهی پیدا کنند، عنوان کرد: مهم خروجی کار است، همه نهادها باید با هم راهی را برای ادامه پروژه پیدا کنند.
هادوی، بیان داشت: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور باید دررابطه‌با این پروژه و ادامه آن نظر خاص داشته باشند.
بنابراین گزارش، پیش‌ازاین در جریان سفر داوود منظور رئیس سازمان برنامه‌وبودجه به لرستان خبرنگار مهر پیگیر آخرین وضعیت تأمین اعتبار دو ابرپروژه لرستان شد. سد معشوره و راه‌آهن لرستان دو پروژه مهمی هستند که تأکید رئیس‌جمهور را در پیوست رسانه‌ای خود دارند.
درحالی‌که منظور در این سفر از تأمین اعتبار ۱۰۰ میلیاردی برای راه‌آهن لرستان خبر داده بود که مطالبات متولیان امر در قرارگاه خاتم‌الانبیاء به‌عنوان پیمانکار پروژه بسیار بیشتر از این رقم بود و با این روند تأمین اعتبار بیم تعطیلی مجدد این پروژه تاریخی و مسن وجود داشت.
متن این گزارش را اینجا بخوانید «سکوت و لبخند با منظورِ «آقای منظور»؛ «معشوره» عاقبت‌به‌خیر می‌شود؟»
باید منتظر ماند و دید که آیا سازمان مدیریت برای پروژه راه‌آهن لرستان که از مصوبات سفر اول دولت سیزدهم به لرستان و مطالبات دیرینه مردم این استان به شمار می‌آید نگاه خاص خواهد داشت و به آن اعتبار اختصاص می‌دهد یا باز هم مانند گذشته تعطیل می‌ماند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *