0

۸۰ درصد دانش آموزان صدرای خوزستان به پویش«زندگی با آیه‌ها»پیوستند

۸۰ درصد دانش آموزان صدرای خوزستان به پویش«زندگی با آیه‌ها»پیوستند
بازدید 37

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام رسول رشیدی بعد از ظهر امروز یکشنبه در سلسله نشست‌های آموزشی زنگ رسانه که با محوریت پویش «زندگی با آیه‌ها» در اهواز برگزار شد، هدف از این برنامه را ارتقای سطح سواد رسانه‌ای دانش آموزان مدارس صدرای استان خوزستان دانست و تاکید کرد: فراگیری سواد رسانه برای نوجوانان ضروری است و به دنبال ایجاد جریان رسانه‌ای در با حضور دانش آموزان مدارس صدرا در استان هستیم.
وی در ادامه جهاد تبیین را اولویت اساسی تربیت و آموزش شرکت کنندگان در این دوره دانست و اضافه کرد: نظر به برگزاری پویش ملی «زندگی با آیه‌ها» در نشست اخیر زنگ رسانه به این موضوع نیز پرداخته شد و به دنبال برگزاری چندین برنامه استانی در بستر مدارس صدرا در خوزستان هستیم.
رئیس بنیاد ملی نوجوان خوزستان همچنین پویش «زندگی با آیه‌ها» را طرحی نو و نوجوان پسند دانست و گفت: نوجوانان در سطوح مختلف از ای نم طرح استقبال کرده‌اند و طبق برآوردهای اولیه ۸۰ درصد دانش آموزان صدرا در این استان به این پویش پیوسته‌اند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *