0

شاخص‌های امنیت در استان بوشهر خوب است

شاخص‌های امنیت در استان بوشهر خوب است
بازدید 26

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری عصر یکشنبه در دیدار با فرمانده فراجا با تبریک ماه رمضان و عید نوروز و تقدیر از تلاش‌های فراجا در کشور، اظهار داشت: امیدواریم سال جدید پر از خیر و برکت و آرامش و پیشرفت برای ایران اسلامی و موفقیت فراجا باشد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه حوزه امنیت یک مقوله فوق‌العاده راهبردی است، افزود: امنیت در محاسبات بین‌الملل از ارکان استراتژیک مدیریت جامعه محسوب می‌شود و زمینه ساز تمامی آفرینش تمدن و پیشرفت و توسعه است.
وی با اعلام اینکه معاندین و دشمنان و استکبار جهانی برای ایجاد بحران امنیت دست به اقدامات خاصی می‌زنند، عنوان کرد: از ابتدای انقلاب نهادهای امنیتی بویژه نیروی انتظامی و فراجا حماسه‌ای از مدیریت امنیت آفریدند که گواه آن خیل شهدای این نیرو است که جای شکرگزاری از خدا و قدردانی از وجود نیروی فراجا است.
آیت الله صفایی بوشهری گفت: فراجا در یک شرایطی است که براساس دانش مدیریت امنیت هم در ستاد و حوزه نرم افزاری و هم در عرصه سخت افزاری و بکارگیری دانش مدیریت امنیت و تکنولوژی‌های روز و حضور فوق العاده مؤثر در جغرافیای وسیع ایران شکوهی از اقتدار امنیت ایران رقم زده است در شرایطی که تمام جهان استکبار دنبال تضعیف و تخریب امنیت ایران هستند.
وی با بیان اینکه پایداری و ارتقا سطح امنیت در کشور روز به روز افزون می‌شود، ادامه داد: با توسعه مراکز آموزش عالی، آموزش‌های ضمن خدمت هم در عرصه امنیت و هم بصیرت و مجاهدت شاهد هستیم که توطئه‌های دشمن به طور کامل خنثی می‌شود و این مهم مایه آرامش و امید مردم در عرصه جغرافیای داخل است.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تأکید بر اینکه در استان بوشهر ارتباط فوق العاده صمیمی با فراجا داریم و یک مجمع به عنوان اتاق فکر و هیأت اندیشه ورز تشکیل داده‌ایم، خاطرنشان کرد: شاخص‌های امنیت در استان بوشهر فوق العاده خوب است و این استان ۷۰۷ کیلومتر کرانه، ۹۳۶ کیلومتر عرض دریایی، پایتخت انرژی ایران، در عرصه کشاورزی و تجارت استان مهمی است و سومین استان در تولید ناخالص ملی و اولین استان در تولید درآمد سرانه کشور است و به همین خاطر دشمنان به اینجا خیلی طمع دارند اما وجود نهادهای امنیتی و انتظامی و هرم تشکیلاتی برقراری امنیت و همراهی آنها و روحانیت به منظومه‌ای اقتدار آفرین تبدیل شده است.
وی با بیان اینکه ضریب امنیتی استان بوشهر بالا است، گفت: استان بوشهر، استان حماسه و اقتدار و مبارزات ضداستعماری است و برهه کنونی نیز تحت فرامین مقام معظم رهبری هستیم و به استان دارالحماسه و ولایتمداری مشهور است.
آیت الله صفایی بوشهری عنوان کرد: خط شهادتی که فراجا ادامه می‌دهد نشان از این است که نیروی فراجا منبعث از مکتب امیرالمومنین (ع) و حضرت سید الشهدا (ع) است.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *