0

مطیع تصمیم باشگاه هستم/ بازی خوبی بود

مطیع تصمیم باشگاه هستم/ بازی خوبی بود
بازدید 26

به گزارش خبرنگار مهر، سهراب بختیاری‌زاده عصر امروز یکشنبه در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل تیم ملوان اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود و به تیم خوب و پرقدرت ملوان تبریک عرض می‌کنم.
وی افزود: با احترام به تیم ملوان و با اینکه بازی در انزلی بسیار سخت است اما به بازیکنانم خدا قوت می گویم و امروز بی نظیر و یک تیم واقعی بودند چرا که موقعیت‌های بسیاری داشتیم.
بختیاری زاده ادامه داد: البته متأسفانه کمی بی دقت بودیم و ملوان دو موقعیت خیلی خوب داشت که در مرحله دوم توانست از این موقعیت استفاده کرده و بازی را مدیریت کند.
وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران عده‌ای از تماشاگران صنعت نفت در پایان بازی به وضعیت موجود تیم معترض بودند، گفت: آنها معترض نبودند بلکه به خانواده من توهین کردند.
بختیاری زاده اضافه کرد: طبیعی است وقتی تیمی می بازد تماشاگر شروع به انتقاد کند و این را می‌پذیرم اما در این شرایط پس از مدت‌ها که در فوتبال حضور دارم می‌توانم تشخیص دهم که کدام تماشاگر دلسوز تیم بوده و کدام تماشاگر هماهنگ شده می‌آید.
وی تصریح کرد: برای افرادی که در آبادان حضور داشتند و در آنجا گروه‌هایی را تشکیل داده و بتوانند به همان فساد فوتبالی ادامه دهند اما بنده از ابتدای ورود با صداقت کار کرده‌ام و من آبادانی‌های شریف را جور دیگه ای می بی نم.
بختیاری زاده افزود: روزی که من به صنعت نفت آمدم تیمی از لحاظ روحی افسرده، از لحاظ بدنی ۵۰ درصد هم آمادگی نداشتند نقاط ضعف داشتیم و باید بازیکن جذب کنیم و توانستیم فقط یک بازیکن خارجی بگیریم.
وی اضافه کرد: با همه مشکلات توانستیم به این مرحله برسیم و آنهایی که فوتبال را درک می‌کنند و صداقت دارند می‌توانند تیم را قضاوت کنند البته کسانی هم بودند که ترس داشتند تا ما برنده بازی نباشیم چرا که فکر می‌کنند با بردهای ما نتوانند دوباره ابراز وجود کنند.
بختیاری زاده تصریح کرد: از روزی که آمدم با همراهی همکاران و بازیکنان تمام تلاشمان را کرده‌ایم تا موفق شویم امروز همه دیدند صنعت نفت آبادان شایستگی برد در بازی امروز را داشت با احترام به تیم قدرتمند ملوان اما قاطع می گویم امسال هیچ تیمی مثل ما این تیم را تحت فشار نگذاشته است.
وی ادامه داد: باشگاه هر تصمیمی می‌تواند برای من بگیرد و من قاطعانه می گویم تا آخر لیگ و با همین مجموعه با تمام وجود ادامه می‌دهم چرا که انسان به امید زنده است ولی باشگاه هر تصمیمی بگیرد من به صورت حرفه‌ای در اختیارش هستم.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *