0

منتخب مردم مسجدسلیمان تغییر کرد

منتخب مردم مسجدسلیمان تغییر کرد
بازدید 33

به گزارش خبرنگار مهر، هادی طحان نظیف شامگاه امروز دوشنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای اظهار کرد: با توجه به نزدیک بودن نتایج شمارش آرا در حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل بین نفر اول و دوم، شمارش آرا در این حوزه در دستور کار قرار گرفت و پس از شمارش مجدد «رضا جباری» به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شد.
به گزارش خبرنگار مهر، ۱۲ اسفند ماه امسال و بر اساس اعلام فرمانداری مسجدسلیمان، پس از پایان مهلت قانونی اخذ رأی در شعب، بلافاصله شمارش آرا در شعب اخذ رأی حوزه انتخابیه آغاز شد. با پایان شمارش آرا و تجمیع آرا مأخوذه در شهرستان‌های حوزه انتخابیه، آمار شمارش آرا برای داوطلبان حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا اعلام شد.
بر این اساس، علی عسگر ظاهری عبده وند با کسب ۲۸ هزار و ۶۹۸ رأی نفر اول و رضا جباری با ۲۸ هزار و ۴۵۳ به عنوان نفر دوم انتخابات معرفی شد.
اکنون و با بازشماری آرا حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل، جای نفر اول و دوم تفییر کرد و رضا جباری به عنوان نفر اول، راهی خانه ملت شد.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *