0

۳۵ واحد صنفی متخلف همدان در ماه مبارک رمضان پلمب شدند

۳۵ واحد صنفی متخلف همدان در ماه مبارک رمضان پلمب شدند
بازدید 35

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ارغوان دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بنا بر اعلام فراجا هر واحد صنفی سرو غذا با دریافت مجوز می‌تواند در ماه مبارک رمضان و تعطیلات عید نوروز فعالیت کند اظهار کرد: واحدهای صنفی که متقاضی سرو غذا در ماه مبارک رمضان و عید نوروز جهت ارائه خدمات به مسافران هستند با دریافت مجوز و نصب بنر می‌توانند با رعایت ضوابط و مقررات به فعالیت بپردازند.
وی با اشاره به اینکه اقدامات لازم برای مشخص شدن واحدهای صنفی مجوز دار برای سرو غذا انجام شده است افزود: سرکشی و بازرسی از واحدهای صنفی به منظور جلوگیری از عدول از قانون به صورت مرتب انجام می‌شود.
رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر اصناف و بازار همدان تصریح کرد: تا کنون ۳۵ واحد صنفی متخلف پلمب شده است و در صورت مشاهده هر گونه تخلف این روند تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.
وی تأکید کرد: اکثر واحدهای صنفی دارالمجاهدین همدان افراد مؤمن و معتقد هستند و حرمت ماه مبارک رمضان را نگاه می‌دارند.
ارغوان با بیان اینکه اصناف و بازاریان همدان همواره یار و یاور مراجع و از مومنانی واقعی با پیشینه انقلابی هستند تصریح کرد: نباید غیر منصفانه بازار و واحدهای صنفی را مورد اتهام قرار داد.
وی تأکید کرد: واحدهای صنفی با نصب اقلام تبلیغی وظیفه خطیر امر به معروف و نهی از منکر را انجام می‌دهند و مردم روزه دار و مؤمن و انقلابی همدان نیز همواره و در طول تاریخ حرمت ماه مبارک رمضان را نگاه داشتند.
رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر اصناف و بازار همدان تصریح کرد: برخی از افراد که مغرضانه بر طبل توخالی روزه خواری می‌دمند در واقع به مردم مؤمن همدان اهانت می‌کنند چرا که آنها همواره حرمت این ماه را نگاه داشتند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *