0

محدودیت ها و ممنوعیت های تردد جاده ای کرمانشاه در طرح نوروزی ۱۴۰۳

محدودیت ها و ممنوعیت های تردد جاده ای کرمانشاه در طرح نوروزی ۱۴۰۳
بازدید 29

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ عبدالحسین زارع بعد از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حمل و نقل محمولات ترافیکی که از قبل پروانه عبور اخذ کرده اند در تمام راه‌های برون شهری تا ساعت ۷ صبح روز یکشنبه ۵ فروردین و از ساعت ۷ صبح روز پنج شنبه ۹ فروردین تا ساعت ۷ صبح روز دوشنبه ۱۴ فروردین ممنوع می‌باشد.
وی ادامه داد: برای روزهای دیگر صرفاً برای محمولات ترافیکی دارای ضرورت حسب تشخیص مراجع صادر کننده مجوز عبور محموله صادر می‌گردد.
سرهنگ زارع تصریح کرد: تردد کلیه خودروهای ترانزیت مواد سوختی از ساعت ۷ صبح روزهای دوشنبه و سه شنبه ۲۸ و ۲۹ اسفند از ساعت ۷ صبح روزهای چهارم، پنجم، دوازدهم، سیزدهم و چهاردهم فروردین ممنوع می‌باشد.
رئیس پلیس راه استان افزود: خودروهای مذکور در روزهای دیگر نوروز ۱۴۰۳ صرفاً در ساعات روز مجاز به حرکت بوده و در ساعات شب ملزم به توقف در محل‌های ایمن بین راهی هستند.
وی با بیان اینکه در طرح نوروزی ۱۴۰۳ ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می‌شود، افزود: تردد انواع کامیون‌های حامل مواد سوختی، فاسد شدنی، بهداشتی، کودهای شیمیایی، ضدعفونی کننده و کالاهای اساسی (گندم – جو – ذرت – سویا – دانه‌های روغنی و…) یا دارای مجوز از پلیس راه فراجا از این امر مستثنی می‌باشد.
سرهنگ زارع تاکید کرد: عبور و مرور انواع تریلر و کامیون و کامیونت به استثنا حاملین مواد سوختی، بهداشتی و کالاهای اساسی و دارای مجوز در تاریخ ۱۳۴ فروردین در کلیه راه‌های برون شهری ممنوع می‌باشد.
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه در پایان از ممنوعیت تردد انواع موتورسیکلت در طرح نوروزی سال ۱۴۰۳ در تمامی بزرگراه‌ها و سایر راه‌هایی که ضرورت ایجاب می‌کند، خبر داد.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *