0

بهره برداری از تقاطع‌های غیرهمسطح تبریز بر اساس روزشمار تعیین شده

بهره برداری از تقاطع‌های غیرهمسطح تبریز بر اساس روزشمار تعیین شده
بازدید 30

به گزارش خبرگزاری مهر، یعقوب هوشیار در بازدید از پروژه‌های تقاطع غیرهمسطح اظهار کرد: تسریع در اجرا و تکمیل پروژه‌های تقاطع غیرهمسطح باید همراه با رعایت شاخصه‌های کیفی و استاندارد باشد.
وی نگاه کارشناسی همراه با دقت و سرعت در اجرای پروژه‌ها را موجب افزایش کیفیت اجرا خواند و در رابطه با پل قراملک خاطرنشان ساخت: با توجه به پیشرفت این پروژه در چند ماه اخیر، باید اقدامات لازم جهت تکمیل و بهره‌برداری از آن در سوم خرداد ماه سال ۱۴۰۳ و با توجه به روزشمار تعیین شده صورت گیرد.
هوشیار پروژه تقاطع غیرهمسطح قراملک را یکی از پروژه‌های مهم ترافیکی سال جاری شهرداری تبریز دانست و خاطرنشان کرد: با تکمیل این پروژه شاهد تسهیل تردد شهروندان در غرب تبریز و روان‌سازی ترافیک در این مسیر خواهیم بود.
شهردار تبریز در بازدید از تقاطع غیرهمسطح معلم نیز اظهار کرد: تقاطع غیرهمسطح معلم به عنوان یکی دیگر از پروژه‌های ترافیکی شهر در سال جاری با بهره‌گیری از روش سگمنتال در دست اجرا است و خرداد سال آینده مطابق برنامه‌ریزی قبلی به بهره‌برداری می‌رسد.
وی در خصوص اجرای پروژه‌های ترافیکی شهر به روش نوین سگمنتال اعلام کرد: استفاده از روش سگمنتال مزایای زیادی همچون ارتقای کیفیت اجرا و تسریع در اجرای پروژه دارد.
هوشیار با اشاره به ترافیک روان در محدوده اجرای پروژه‌های ترافیکی به روش سگمنتال ابراز داشت: موضوعی که در اجرای این پروژه‌ها اهمیت بالایی دارد عدم نیاز به مسدودسازی مسیر در هنگام اجرا است که ترافیک موجود در مسیر پروژه طبق روال عادی جریان دارد.
گفتنی است شهردار تبریز از پل‌های شهید حیدری، حیدرآباد و خلعت پوشان نیز بازدید و در جریان آخرین وضعیت عملیات عمرانی این پروژه‌ها قرار گرفت.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *