0

پخت نان در تعطیلات نوروزی برقرار است

پخت نان در تعطیلات نوروزی برقرار است
بازدید 24

سیدمحمد اعتماد اعجازی در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: طبق مصوبه کارگروه آردو نان به منظور تامین نان مورد نیاز شهروندان و میهمانان نوروزی کلیه واحدهای نانوایی اعم از اتوماتیک، ماشینی و سنتی تا پایان تعطیلات عید نوروز اقدام به پخت نان خواهند کرد.
وی با تاکید بر اینکه واحدهای نانوایی از هرگونه تعطیلی جدا خودداری کنند، خاطرنشان کرد: همزمانی دو رویداد عید نوروز و ماه مبارک رمضان سبب شده تا نیاز مردم به تهیه نان افزایش یابد و در این راستا نانوایی ها به صورت مستمر در عید نوروز نیز پخت خواهد کرد.
فرماندار اردبیل ادامه داد: کلیه واحدهای نانوایی که تا سیزدهم فروردین تعطیل رسمی دارند، باید فعال بوده و اقدام به پخت کنند.
اعتماد اعجازی با تبریک فرارسیدن بهار طبیعت و تقارن آن با بهار قرآن بیان کرد: در تعطیلات نوروزی بازدیدهای مستمر از واحدهای نانوایی انجام می شود و در این راستا بازرسان ما در میدان حضور دارند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *