0

ما پشتوانه مردم را در کنار خود داریم

ما پشتوانه مردم را در کنار خود داریم
بازدید 26

به گزارش خبرنگار مهر، سردار احمد علی گودرزی بعد از ظهر امروز سه‌شنبه در نشست با سران عشایر و مرزبانان در مینوشهر بیان کرد: مرزبانان در هشت هزار ۷۵۵ کیلومتر مرزهای خشکی و آبی کشورمان ایفای نقش می‌کنند و امنیت پایدار و توسعه یافته و همه جانبه قابل قبول است که این امر نشان دهنده آن است که مرزبانی به وظیفه ذاتی خود عمل کرد.
وی افزود: این امنیت تنها هنر مرزبانان نیست بلکه پشتیبانی بی‌دریغ سران طوایف، معتمدان، ریش سفیدان و کسانی که در جامعه مقبولیت دارند و نقش داشتند، تأثیر گذار بود و این نشان از آن است که ما پشتوانه مردم را در کنار خود داریم، لذا خود را مدیون بزرگان می‌دانیم که هر زمان نیاز به یاری آنها بود سر از پا نشناختند و کمک حال مرزبانان بودند.
فرمانده مرزبانی فراجا اظهار کرد: سه میلیون و ۵۰۰ هزار مرز نشین مورد حمایت مرزبانان در مواقع سخت هستند و همدلی را در برنامه خود دارند.
وی ادامه داد: در خرمشهر که یکی از حساس‌ترین مناطق کشور است، این هماهنگی‌ها با کشور مقابل را به صورت صد در صد داریم و رفت و آمد را تسهیل می‌کنیم که این خود یکی از ارکان امنیت در این مناطق است.
سردار گودرزی گفت: با توجه به اینکه ساختار مرزبانی افزایش پیدا کرده و سیستم‌های آموزشی مرزبانی ارتقا یافته، تجهیزاتی شامل خودروهای زرهی، خودروهای تاکتیکی، ریز پرنده‌ها، انواع پهبادها و انواع سیستم‌های الکترونیک اپتیک، دیوارهای مغناطیسی، حسگرها و رادارهای همه که در کشور در حال ساخت است، در اختیار مرزبانی قرار می‌گیرد.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *