0

آرامش به آسمان استان سمنان بازگشت

آرامش به آسمان استان سمنان بازگشت
بازدید 49

به گزارش خبرنگار مهر، نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که بعد از دو روز بارندگی و استقرار سامانه کم فشار بارشی در استان سمنان، آرامش به جو اقصی نقاط دیار قومس بازگشته است.
امروز شرق استان به خصوص شهرستان‌های شاهرود و میامی میزبان آخرین بارش‌های سامانه بارش زا بودند که استان را ترک کرده است. بارش‌ها سبب شد تا در شبانه روز اخیر قدری دمای هوا کاهش یابد اما دوباره از امروز روند افزایشی دمای هوا در اقصی نقاط استان آغاز می‌شود.
وزش باد نسبتاً شدید در بخش‌های مختلف استان سمنان تنها پدیده قالب ذکر برای چهارشنبه و پنجشنبه است. سرعت باد در دامغان و شاهرود بیش از دیگر نقاط پیش بینی شده است.
بیشینه و کمینه دمای هوای مرکز استان سمنان ۱۹ و هشت درجه بالای صفر است و شاهد وزش باد نسبتاً شدید در این شهرستان هستیم. از روز دوشنبه هفته آتی باز هم مرکز استان میزبان سامانه کم فشار بارشی و همچنین رگبار پراکنده، وزش باد و بارش باران خواهد بود.
دمای هوای فعلی شاهرود نیز ۱۷ درجه بالای صفر است و وزش باد تنها پدیده قابل ذکر برای هوای این شهرستان طی روز چهارشنبه است از فردا جو شاهرود نیز پایدار خواهد بود.
در دامغان نیز جو پایدار همراه با وزش باد را شاهد هستیم بیشینه و کمینه دمای هوای دامغان برای امروز و فردا بدون تغییر ۱۹ و هفت درجه بالای صفر خواهد بود.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *