0

دست پر شهرداری همدان برای میزبانی شایسته از مسافران نوروزی

دست پر شهرداری همدان برای میزبانی شایسته از مسافران نوروزی
بازدید 43

به گزارش خبرگزاری مهر، محمود رجبی با اشاره به برگزاری جلسات مختلفی که برای بررسی برنامه‌های پیشنهادی برای نوروز درب این سازمان، اظهار داشت: در نهایت علیرغم تمامی کمبودها و تنگناهای موجود تصمیم گرفته شد که با تمام توان و امکانات موجود برنامه‌هایی درخور شهروندان فهیم همدانی و مسافران به همدان متناسب با ماه مبارک رمضان به اجرا در آید.
وی با بر شمردم برنامه متعدد این سازمان برای ایام نوروز که با ماه مبارک رمضان نیز مصادف شده ادامه داد: از ۲۴ اسفند تا ۲۸ اسفند برنامه‌های شادپیمایی و اجرای سرود مذهبی در محلات شهر همدان و پیاده راه بوعلی، اکباتان و میدان امام خمینی (ره) با رویکرد پیشواز نوروز، افزایش نشاط اجتماعی و تکریم ماه مبارک رمضان با همکاری گروه‌های مختلف فرهنگی و هنری به اجرا درآمد.
رجبی افزود: برای گردشگران و مسافران وارد شده به شهر همدان در نوروز همدانگردی با اتوبوس‌های گردشگری، همدانگردی پیاده در محلات قدیمی و بازار تاریخی، اجرای پرفورمنس شخصیت‌های مشهور تاریخ و فرهنگ همدان در اماکن تاریخی و گردشگری در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به اجرای برنامه شاد آموزشی ویژه کودکان با استفاده از اتوبوس گردشگری در محلات همدان در روزهای دوم تا پنجم فروردین در سطح محلات اذعان کرد: جشن رمضان هگمتانه در پیاده راه اکباتان از روز دوم فروردین تا شب تولد کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی (ع) به اجرا در خواهد آمد.
وی بیان کرد: در شب‌های منتهی به شهادت، مولی الموحدین امیرالمومنین علی (ع) برنامه تعزیه و علوی خوانی توسط این سازمان به اجرا در خواهد آمد.
رجبی با اشاره به اینکه تمامی تلاش سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان ارائه خدمات مناسب و در خور شأن به هموطنانی است که به شهر همدان سفر می‌کنند گفت: در تعامل با همکاران سامانه جامع مدیریت خدمات شهری شهرداری همدان (۱۳۷) با مستقر نمودن گروهی از راهنمایان گردشگری در این مرکز به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات هموطنان مسافر و گردشگر در شهر همدان در خصوص نیازهای مرتبط با اسکان، مراکز تفریحی و گردشگری، مراکز خدماتی و درمانی و… از تاریخ یکم تا دوازدهم فروردین ۱۴۰۳ خواهیم بود.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *