0

انجام ۷۰ مورد بازدید از تاسیسات گردشگری کرمانشاه در ایام نوروزی

انجام ۷۰ مورد بازدید از تاسیسات گردشگری کرمانشاه در ایام نوروزی
بازدید 39

وحید امیری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به تشدید نظارت‌های نوروزی بر تأسیسات گردشگری استان کرمانشاه، اظهار کرد: برای ارائه خدمات بهتر به گردشگران و میهمانان نوروزی در این ایام به شکل سه شیفته تیم‌های بازرسی از تأسیسات گردشگری استان بازدید خواهند داشت.
سرپرست معاونت گردشگری استان کرمانشاه تصریح کرد: از ۲۴ تا ۲۸ اسفندماه جمعاً ۷۰ مورد بازدید را از تأسیسات گردشگری استان داشته‌ایم.
وی افزود: از این تعداد بازدید، ۲۶ مورد مربوط به مراکز اقامتی، ۲۵ مورد دفاتر گردشگری و یک مورد هم رستوران‌های بین‌راهی بوده است.
امیری با بیان اینکه این بازدیدها منجر به صدور تذکر، اخطاریه کتبی و حتی تعطیلی و تعلیق تعدادی از دفاتر گردشگری استان شده، عنوان کرد: در این بازدیدها به ۱۴ مورد از مراکز اقامتی و دفاتر خدمات مسافرتی استان تذکر داده شده است.
سرپرست معاونت گردشگری استان کرمانشاه یادآور شد: همچنین ۲ دفتر خدمات مسافرتی هم اخطاریه کتبی و ۲ دفتر خدمات مسافرتی دیگر هم حکم تعطیلی و تعلیق خود را به دلیل تخلف گرفتند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *