0

مجوز فعالیت ۱۴۴ شناور گردشگری دریایی در استان بوشهر صادر شد

مجوز فعالیت ۱۴۴ شناور گردشگری دریایی در استان بوشهر صادر شد
بازدید 45

به گزارش خبرنگار مهر، محمد شکیبی نسب بعد از ظهر چهارشنبه در بازدید از پایانه مسافربری شهید حقگو در بوشهر با حضور مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی، اظهار کرد: برای تعطیلات نوروزی همچنین مجوز فعالیت ۳۰ جت اسکی در بنادر بوشهر، گناوه و کنگان صادر شده است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: بیان کرد: در طرح تسهیل گردشگری دریایی ویژه ایام نوروز با هدف افزایش ایمنی تردد ۷۰۰ جلیقه نجات شامل ۶۰۰ جلیقه بزرگسالان و ۱۰۰ جلیقه کودکان و ۶۵ حلقه نجات در بنادر استان بوشهر توزیع شده است.
شناورهای امدادرسان در آماده باش
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر تصریح کرد: برای این ایام هفت شناور ناجی، ۱۱ فروند شناور همیار ناجی و ۱۳ شناور آتشخوار در آماده‌باش کامل قرار دارند تا در صورت حادثه در اسرع وقت خدمات موردنیاز را ارائه کنند.
شکیبی نسب ادامه داد: در قالب طرح گردشگری دریایی نوروزی استان بوشهر همچنین نسبت به نصب ۲۵ واچ بویه در سواحل بنادر گردشگر پذیر استان اقدام شده است.
استفاده ۲۵ هزار نفر از خدمات گردشگری دریایی
وی گفت: بر اساس آمارهای دریافتی از بنادر تاکنون بیش از ۲۵ هزار نفر از خدمات گردشگری دریایی بنادر استان بوشهر استفاده کردند.
شکیبی نسب افزود: با توجه به پیش بینی تمامی تدابیر لازم انتظار می‌رود هم‌وطنان و بویژه هم استانی در قالب طرح گردشگری دریایی روزهای خوش و خاطره‌انگیزی در سواحل استان بوشهر سپری کنند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *