0

تردد نوروزی ۳۴۶ هزار مسافر با ناوگان حمل و نقل عمومی استان تهران

تردد نوروزی ۳۴۶ هزار مسافر با ناوگان حمل و نقل عمومی استان تهران
بازدید 31

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالفضل دربانی ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به فعالیت حوزه اتوبوس‌های برون شهری استان تهران در ایام نوروز، اظهار داشت: در حمل و نقل همگانی و شبه همگانی از تاریخ ۲۴ تا ۲۹ اسفندماه به مدت شش روز کاری تاکنون ۱۹ هزار و ۹۲۱ سفر با تعداد ۲۳۰ هزار و ۸۷۱ مسافر از استان تهران خارج شدند.
وی در ادامه با اشاره به تعداد حضور مسافران از دیگر نقاط کشور به تهران بیان کرد: در همین بازده زمانی توسط حوزه پایانه‌های اتوبوس برون شهری ۱۱۵ هزار و ۱۲۷ مسافر وارد استان تهران شدند.
دبیر شورای ترافیک استان تهران در پایان یادآور شد: از این میزان حمل و نقل تعداد ۹ هزار و ۸۲۷ سفر ثبت شده توسط اتوبوس بوده است که در این میزان ثبت سفر تعداد ۱۹۷ هزار و ۴۵۶ مسافر از طریق شرکت‌های حمل و نقل مجاز و زیر نظر مدیر فنی و عوامل اداره کل راهداری استان تهران تا ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۲ به خارج استان منتقل شدند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *