0

۷ پروژه کلان شهر قم در سال ۱۴۰۲ دنبال شد

۷ پروژه کلان  شهر قم در سال ۱۴۰۲ دنبال شد
بازدید 35

مسعود بخشی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: سازمان توسعه و عمران شهرداری قم هفت پروژه کلان را در استان طی سال ۱۴۰۲ پیگیری کرده که پارکینگ طبقاتی خیابان امام خمینی (ره) از این دست پروژه‌ها بوده و تاکنون پیشرفت ۴۰ درصدی داشته است.
مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم بیان کرد: تقاطع غیر همسطح بلوار فردوسی و خیابان صدوقی، تقاطع نیک‌اندیش و مسیرهای دسترسی شمالی و جنوبی تقاطع محور فردوسی و بلوار پیامبر اعظم و بحث سازه تونل غدیر از دیگر پروژه‌های اجرا شده در سال ۱۴۰۲ بوده است.
وی ابراز کرد: این هفت پروژه از سوی سازمان توسعه عمران شهرداری قم به صورت صفر تا صد انجام می‌شود که عملیات اجرایی دو پروژه در بهمن ماه تکمیل و تحویل شهروندان عزیز قم شد.
بخشی خاطرنشان کرد: پروژه‌های سازمان توسعه و عمران شهرداری قم سپرده شده به سازمان همواره با اتکا به توانمندی فنی، تجهیزات و نیروهای داخلی انجام می‌شود.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *