0

نیروی دریایی سبب اقتدار ایران اسلامی در عرصه دریا شده است

نیروی دریایی سبب اقتدار ایران اسلامی در عرصه دریا شده است
بازدید 44

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا دشتی زاده عصر جمعه در دیدار با امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: نیروی دریایی با بهره‌گیری از منویات مقام معظم رهبری سبب اقتدار ایران اسلامی در عرصه دریا شده است.
وی افزود: دشمن همواره با برخی تحرکات خود سعی در برهم زدن امنیت در خلیج فارس را دارد ولی آنان بدانند که دلاورمردان نیروی دریایی ارتش و سپاه اجازه خودنمایی به آنان نخواهند داد.
بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش و سپاه شبانه روز در دریاها امنیت کشور و منطقه را تأمین می‌کنند، گفت: امروز وحدتی مثال‌زدنی در بین قوای نظامی جمهوری اسلامی ایران وجود دارد.
دشتی زاده خاطر نشان کرد: هم افزایی و هم گرایی بسیار خوبی میان نیروی دریایی ارتش در این جزیره با اهالی شریف و صبور خارگ وجود دارد، خواسته‌هایی نیز وجود دارد که نیازمند نگاه ویژه شما می‌باشد، در اختیار گذاشتن بخشی از مسیر منتهی به ساحل جزیره، اختصاص مکانی برای راه اندازی موزه خارگ شناسی خارگ و همچنین در صورت امکان عقب نشینی بخشی از دیواره شهرک ۲۲ بهمن برای تعریض برخی از کوچه‌های محدوده شهری از نیازهای اساسی حوزه شهری است.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *