0

نیروی دریایی ارتش با تمام توان آماده دفاع از منافع کشور است

نیروی دریایی ارتش با تمام توان آماده دفاع از منافع کشور است
بازدید 36

به گزارش خبرنگار مهر، امیر دریادار شهرام ایرانی عصر جمعه در نشست با بخشدار خارگ با اشاره به حضور نیروی دریایی ارتش در آب‌های آزاد جهان یکی از اهداف نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران را حفاظت از کشتی‌های تجاری ایران دانست.
وی گفت: زمانی که ناوگروه ۸۶ در مأموریت بود، ما به طور هم‌زمان در غرب و شرق اقیانوس هند حضور جدی داشتیم؛ یعنی هم‌زمان سه ناوگروه ما در حال تأمین امنیت و برقراری اسکورت و امنیت خطوط کشتیرانی و نفت‌کش‌ها بودند.
وی افزود: جزیره راهبردی خارگ برای نیروی دریای افتخارات زیادی داشته است و این پایگاه در جنگ با انجام عملیات‌های مختلفی از جمله عملیات مروارید و در هم شکستن نیروی دریایی دشمن در روزهای نخست آغاز جنگ سرنوشت‌ساز عملکرد و خاطرات و تأثیرگذاری این پایگاه همواره در تاریخ این کشور به یادگار می‌ماند.
فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: در زمینه درخواست‌ها نیز یک گروه از سوی این نیرو برای بررسی موضوعات فوق‌الذکر به جزیره خارگ اعزام خواهد شد.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *