0

۷۶۰ واحد انتظامی در طرح نوروزی اصفهان فعال شد

۷۶۰ واحد انتظامی در طرح نوروزی اصفهان فعال شد
بازدید 31

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محمد محمدی بعد از ظهر جمعه در جمع خبرنگاران ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو به مردم شهید پرور استان اصفهان و همه کارکنان فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: به حمدالله تا به امروز در حوزه جرایم خشن و سرقت‌ها روند کاهشی و کنترل شده را شاهد هستیم و آمار کشفیات نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته در میزان کشف به وقوع جرایم خوشبختانه روند افزایشی داشته و به نوعی بیشتر جرایمی که اتفاق افتاده توسط همکاران بنده کشف شده است.
وی افزود: در حوزه ترددها برابر آمارهایی که از ابتدای اجرای طرح به دست آمده، نسبت به سال گذشته قدری روند ترددها کاهشی است اما در یکی دو روز اخیر روند ترددها نسبت به روزهای ابتدایی شروع طرح به خصوص در شهر اصفهان افزایشی بوده و شاهد حضورپرتعداد مسافران هستیم.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان با اشاره به اینکه متأسفانه روند تصادفات در حوزه برون شهری و درون شهری در مجموع افرایشی بوده که این مسئله نیز قابل کنترل خواهد بود گفت: در این خصوص می‌طلبد که رانندگان عزیز نسبت به رعایت قوانین و مقررات و توجه به توصیه‌های پلیس اهتمام و توجه بیشتری داشته باشند تا انشاالله بتوانیم در پایان تعطیلات خبر خوبی در خصوص کاهش تصادفات به هموطنان ارائه کنیم.
این مقام انتظامی ادامه داد: در حال حاضر بیش از ۷۶۰ واحد خودرویی و موتوری از مجموعه انتظامی استان در سطح معابر جاده‌ها و در شهرهای استان و بیش از ۷۸ ایستگاه انتظامی که ۴۱ ایستگاه مختص امنیت سلامت در حوزه پلیس راه بوده مشغول فعالیت و گشت زنی و ایجاد امنیت مسافران هستند.
سرهنگ محمدی گفت: دربررسی‌ها و تحلیلی که در حوزه تصادفات برون شهری داشتیم بیش از ۷۰ تا ۷۵ تصادفات را مسافران به خود اختصاص داده‌اند که متأسفانه بیشتر تصادفات منجر به فوت بر اثر خستگی، خواب آلودگی و واژگونی خودرو بوده است.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان با اشاره به بازگشایی رودخانه زاینده رود از امروز خاطر نشان کرد: در این زمینه نیز حضور پررنگ همکاران را در حوزه انتظامی و هم در حوزه ترافیکی در حاشیه زاینده رود خواهیم داشت و انشاالله با برنامه ریزی های صورت گرفته بتوانیم امنیت و آسایش شهروندان و مسافران را به بهترین نحو ممکن تأمین کنیم ضمن اینکه از رانندگان نیز می‌خواهیم حتماً از توقف‌های دوبله و توقف‌های غیر ضروری در دو طرف حاشیه زاینده رود پرهیز کنند تا مسافران و شهروندان کمتر در بار ترافیک درون شهری محدوده زاینده رود گرفتار شوند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *