0

۱۰۳ هزار مسافر از پایانه های مرزی آذربایجان غربی تردد کرده اند

۱۰۳ هزار مسافر از پایانه های مرزی آذربایجان غربی تردد کرده اند
بازدید 45

ایرج دست نشان در گفت گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از آغاز طرح نوروزی ۳۱۱ دستگاه اتوبوس و ۵ هزار و ۹۶۴ دستگاه سواری ایرانی و خارجی از پایانه مرزی استان تردد کرده اند.
وی با اشاره به اینکه آذربایجان غربی با ۵ پایانه مرزی کریدور ارتباطی با اروپا است، تصریح کرد: پایانه مرزی رازی با بیش از ۴۰ هزار تردد مسافر و ورود و خروج ۳ هزار و ۴۶ دستگاه سواری در رتبه اول تردد های مرزی قرار دارد.
دست نشان با اشاره به اینکه تمامی پایانه های مرزی آذربایجان غربی بصورت فعال آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی هستند، اظهار کرد: پایانه مرزی بازرگان با ثبت تردد بیش از ۳۰ هزار نفر مسافر و ۱۱۳ دستگاه اتوبوس و ۲ هزار و۱۸۸ دستگاه سواری در رتبه دوم تردد ها قرار دارد.
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: پایانه مرزی تمرچین با تردد بالغ ۱۵ هزار نفر، پایانه مرزی سرو با تردد ۱۴ هزار و ۵۶۶ نفر و کیله سردشت با تردد ۲۰۴۷ نفر در رتبه های بعدی تردد از پایانه مرزی استان قرار دارند.
وی ادامه داد: در نهمین روز از اجرای طرح نوروزی ۱۴۰۳ در مجموع ۱۵ هزارو ۷۶۴ مسافر و ۳۶ دستگاه اتوبوس و ۶۴۹ دستگاه سواری از پایانه های مرزی استان تردد کرده اند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *