0

فعالیت ١٢ نوروزگاه عشایری برای ارائه تولیدات عشایر در جنوب کرمان

فعالیت ١٢ نوروزگاه عشایری برای ارائه تولیدات عشایر در جنوب کرمان
بازدید 46

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر احمد یوسفی، صبح شنبه چهارم فروردین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حضور عشایر در این نوروز گاه ها می‌تواند ظرفیت‌های اقتصادی آنها را به جامعه معرفی کند و شبکه تعاونی‌های عشایری از این ظرفیت‌ها درجهت رونق اقتصادی عشایر حمایت خواهد کرد.
وی افزود: طی سال‌های اخیر یکی از مهمترین دغدغه‌های مقام معظم رهبری ساماندهی وضعیت اقتصادی بر پایه تولید همراه با کار جهادی بوده که منجر به رونق اقتصادی با مشارکت مردم می‌شود.
مدیرکل امور عشایر جنوب کرمان گفت: نقش مؤثر جامعه عشایری در تولید مواد غذایی صددرصد با مشارکت مردم رقم خورده و می‌تواند الگوی برجسته ای برای سایر بخش‌ها باشد.
احمد یوسفی، با بیان اینکه مشارکت مردمی عشایر در حوزه امنیت غذایی و رونق تولید توانسته اقتصاد مقاومتی را شکل دهد تصریح کرد: کار تولیدی به عنوان اصلی ترین رکن رونق اقتصادی است و نظر به شعار سال جدید همه مسئولان باید تلاش جهادی داشته باشند تا موانع تولید را برطرف نمایند و از ظرفیت‌های مردمی در تحقق شعار سال بهره ببرند.
وی ادامه داد: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری از همه مسئولان درخواست داریم در سال جدید نگاه ویژه ای به جامعه عشایری داشته باشند، زیرا عشایر به عنوان یکی از مهمترین عوامل تولید مواد غذایی کشور محسوب می‌شود و قطعاً مشارکت خوبی در رونق تولید دارند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *