0

اختصاص بیش از ۲ میلیارد تومان برای رفع نقاط حادثه خیز بردسکن

اختصاص بیش از ۲ میلیارد تومان برای رفع نقاط حادثه خیز بردسکن
بازدید 33

علی دهقان‌زاده در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در دیداری که در اواخر سال گذشته با معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل نقل جاده‌ای کشور صورت گرفت به مشکلات راه‌های مواصلاتی شهرستان اشاره و عنوان شد، متأسفانه شهرستان بردسکن حتی یک کیلومتر راه دو بانده ندارد و به لحاظ آسفالت نامناسب و برخی نقاط آن حادثه خیز است.
فرماندار بردسکن گفت: در این دیدار معاون وزیر رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور برای روکش آسفالت محور بردسکن به سبزوار و محور بردسکن به درونه و برای رفع نقاط حادثه خیز و با پیگیرهایی که از طریق مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و مدیرکل برنامه و بودجه استانداری در هفته آخر اسفند ماه سال گذشته انجام شد در مجموع ۲ میلیارد و سیصد میلیون تومان اعتبار به این مهم اختصاص داده شد که ظرف سه ماهه سال جاری جذب شهرستان شود.
وی افزود: هر چقدر که شهرستان برای روکش آسفالت محورهای مواصلاتی و رفع نقاط حادثه‌خیز در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تخصیص دهد، وزارت راه و شهرسازی ۴ برابر آن را به شهرستان بردسکن اختصاص خواهد داد.
دهقان زاده در ادامه میزان بارش بارندگی ظرف چند روز گذشته در شهرستان بردسکن را بیش از ۱۴ میلیمتر اعلام کرد و اظهار کرد: طبق گزارش هواشناسی بارندگی‌ها نسبت به دوره آماری نرمال است ولی همچنان نسبت به سال زراعی گذشته جبران نشده است.
فرماندار بردسکن به اقدامات انجام شده در ستاد خدمات سفر و فعالیت‌های کمیته‌های ۱۲ گانه اشاره کرد و گفت: خوشبختانه تمامی کمیته‌ها فعال و از ابتدای طرح نوروزی خود در راستای خدمت رسانی هرچه مطلوب‌تر به مسافران و زائران حرم رضوی پای کار هستند.
وی افزود: ظرف چند روز گذشته قریب به ۵ هزار نفر از مسافران به صورت شب خواب و بیش از ۲۵ هزار نفر نیز توقف موقت داشته‌اند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *