0

ورود ۳۰ هزار زائر خارجی از طریق مرزهای زمینی به مشهد مقدس

ورود ۳۰ هزار زائر خارجی از طریق مرزهای زمینی به مشهد مقدس
بازدید 37

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد علی توسلی در خصوص آخرین وضعیت اسکان و حمل و نقل زائران نوروزی در مشهد اظهار کرد: از تعداد ۶۷۴ مرکز اسکان زائر که به صورت رسمی، موقت و اضطراری است تاکنون ۶۳ درصد از اسکان‌های زائر در مشهد و ۶۲ درصد در استان تکمیل ظرفیت شده است.
مدیرکل امور رفاهی زائرین استانداری خراسان رضوی افزود: نظارت و بازرسی در حوزه حمل و نقل جاده‌ای ریلی و هوایی داشتیم تاکنون مورد خاصی به ما گزارش نشده است از امروز موج برگشت مسافران از مشهد را داشتیم که آمار خروجی‌ها از مشهد افزایش داشت و باعث افزایش بار ترافیکی شده است.
وی ادامه داد: برای خروج زائران از مشهد برنامه ریزی و تمهیدات لازم صورت گرفته ۸۰۰ دستگاه اتوبوس در روز و ۷۰ رام قطار برای برگشت زائران پیش بینی شده است. بر اساس آمار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی ۳۰ هزار نفر از زائران خارجی از طریق مرزهای زمینی وارد مشهد شده‌اند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *