0

فعالیت سامانه بارشی در کرمانشاه قوت می‌گیرد

فعالیت سامانه بارشی در کرمانشاه قوت می‌گیرد
بازدید 29

محمدعلی زورآوند در گفت‌وگو با خبرنگار کرمانشاه اظهار کرد: بر اساس آخرین نقشه‌های هواشناسی هوای استان امروز نیمه ابری در بعضی ساعت ابری با وزش باد، بخصوص در نواحی شمالی همراه با رگبارهای موقت باران پیش بینی می‌شود.
وی افزود: در اوایل وقت فردا (یکشنبه) مه صبحگاهی بویژه در مناطق سرد و معتدل، محتمل‌ترین پدیده در سطح استان خواهد بود.
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه تصریح کرد: سامانه‌ای بارشی که هشدار سطح نارنجی شمار ۰۱ در خصوص آن صادر گردیده، از بعدازظهر فردا تا اواخر روز دوشنبه جو منطقه را تحت تأثیر گرفته ضمن افزایش نسبی دمای شبانه و تشدید وزش باد، به تناوب سبب بارندگی، همراه با رعدوبرق و احتمالاً رگبار پراکنده تگرگ می‌شود.
وی ادامه داد: بارش که در نیمه غربی و برخی نواحی شرقی از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود؛ سبب آبگرفتگی معابر عمومی و رواناب بخصوص در مناطق یاد شده خواهد شد.
زورآوند خاطرنشان کرد: در روز سه شنبه با تضعیف موقت شرایط ناپایدار، به استثنای کاهش نسبی دمای شبانه و در بعضی ساعات وزش باد، پدیده قابل توجه دیگری نخواهیم داشت؛ اما در روز چهارشنبه با عبور موجی ناپایدار، مجدداً شاهد بارش‌هایی عمدتاً در نیمه شمالی استان خواهیم بود.
وی یادآور شد: به دنبال این وضعیت، از روز پنجشنبه تا شنبه هفته آینده جوی نسبتاً پایدار و آرام در سطح استان حاکم می‌گردد.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *