0

تامین ناوگان عمومی مورد نیاز بازگشت مسافران نوروزی در خوزستان

تامین ناوگان عمومی مورد نیاز بازگشت مسافران نوروزی در خوزستان
بازدید 23

به گزارش خبرنگار مهر، محمد جولانژاد عصر امروز شنبه در بازدید از پایانه مسافربری سیاحت اهواز در جمع مدیران شرکت‌های حمل و نقل عمومی مسافر اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای تأمین ناوگان عمومی مورد نیاز جا به جایی مسافران نوروزی در استان با مشکل مواجه نشدیم و امیدوار هستیم با همکاری شرکت‌های حمل و نقل عمومی، ناوگان برای موج بازگشت مسافران نوروزی نیز تأمین شود.
وی افزود: از ابتدای اجرای طرح نوروزی جا به جایی مسافران، در دو بخش تأمین ناوگان و لزوم رعایت شیوه نامه‌های نظارتی اقدامات خوبی صورت گرفته و کنترل ناوگان حمل و نقل عمومی به صورت مستمر توسط کارشناسان اداره کل انجام شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان بیان کرد: کنترل ناوگان به لحاظ برخورداری از ایمنی مناسب برای جلوگیری بروز حوادث رانندگی در طول محورها حائز اهمیت بوده و این روند ادامه خواهد داشت.
جولانژاد یادآور شد: شرکت‌های مسافربری ملزم هستند ۵۰ درصد ظرفیت ناوگان خود را به صورت پیش فروش به مسافران عرضه کنند و بلیط مابقی ظرفیت به صورت حضوری به فروش می‌رسد.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *