0

هرماه در سال جدید هزار واحد مسکونی به مردم تحویل می شود

هرماه در سال جدید هزار واحد مسکونی به مردم تحویل می شود
بازدید 34

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد آقامیری بعد از ظهر شنبه در گفتگویی اظهار کرد: شعار سال «جهش تولید با مشارکت مردم» یک فرمان راهبردی برای اعضای دولت می‌باشد و نام‌گذاری‌های هرساله مقام معظم رهبری با محوریت اقتصاد و تولید نشان از توجه ایشان به معیشت مردم دارد.
استاندار قم بیان کرد: اقتصاد و مشارکت مردم یک ارتباط ناگسستی با یکدیگر دارند و مهار تورم زمانی محقق می‌شود که تولید رونق پیدا کند.
آقامیری ابراز کرد: اقدامات مطلوبی طی شش ماه گذشته پیرو شعار سال گذشته مبتنی بر «مهار تورم» انجام شده و امروز قم رتبه ۲۷ کشور در نرخ تورم را دارد و اگر ۴ استان دیگر را پشت سر بگذاریم به ارزان‌ترین استان ترقی پیدا می‌کنیم.
استاندار قم گفت: کسب رتبه ۱۷ کشوری در تامین مسکن از دستاورهای دولت در حوزه اقتصادی استان قم بشمار می‌رود و ما در این راستا نیز سعی داریم تا هرماه یک‌هزار واحد مسکونی به مردم تحویل دهیم و افزایش اجاره مسکن بیش از ۲۰ درصد صورت نگیرد.
وی عنوان کرد: حضور کم‌نظیر و ۵۰ درصدی مردم قم پای صندوق‌های رای با رشد نه درصدی، حضور باشکوه مردم در راهپیمایی‌ها و جشن‌های ملی همچون نیمه شعبان از دستاورهای استان قم می‌باشد که این‌ها مایه مباهات ماست.
آقامیری خاطرنشان کرد: از مردم تقاضا داریم تا در دوره‌های آموزشی نظارت بر بازار ثبت نام و شرکت کنند و با صدور مجوز توسط دستگاه‌های ذی‌ربط خودشان ناظر بر قیمت و کیفیت بازار باشند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *