0

مردم از سفرهای غیرضروری بین‌شهری و بین‌ استانی اجتناب کنند

مردم از سفرهای غیرضروری بین‌شهری و بین‌ استانی اجتناب کنند
بازدید 25

به گزارش خبرنگار مهر، محمد خانچی پیش از ظهر امروز یکشنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای اظهار کرد: در پی صدور هشدار قرمز بارندگی در خوزستان از سوی سازمان هواشناسی، جلسه‌های مدیریت بحران تشکیل و وضعیت آمادگی دستگاه‌های اجرایی مورد بررسی قرار گرفت و همچنین وضعیت راه‌های استان را به صورت لحظه‌ای رصد خواهیم کرد.
وی افزود: با توجه به شدت بارش‌ها در روز دوشنبه، همه دستگاه‌های اجرایی موظف هستند که امکانات خود را پای کار آورده تا با کمترین مشکل روبه‌رو شویم.
معاون عمرانی استاندار خوزستان با اشاره به اینکه مدیریت سفرها در استان باید متناسب با شرایط جوی باشد، گفت: بیشترین میزان بارش در مناطق کوهستانی پیش بینی شده است؛ بنابراین عشایر استان باید به محیط‌های امنی که برای آن‌ها در نظر گرفته شده منتقل شوند.
خانچی ادامه داد: پیش‌بینی‌های لازم برای مدیریت سدهای خوزستان انجام شده و در صورت نیاز و با مدیریت قبلی، رهاسازی آب از سدها انجام خواهد شد.
معاون عمرانی استاندار خوزستان خطاب به همه دستگاه‌های خدماتی، امدادی و اجرایی استان اظهار کرد: با توجه به شرایط جوی، تمام مدیران خوزستان باید در محل کار خود حضور داشته باشند و همچنین در سایر شهرها مکان‌های مناسبی برای اسکان اضطراری مهمانان نوروزی در نظر گرفته شده است.
خانچی تاکید کرد: از مردم درخواست می‌شود از سفرهای غیرضروری بین‌شهری و بین‌استانی اجتناب کنند و در صورت بارندگی‌های شدید، پلیس از تردد خودروها جلوگیری می‌کند تا مشکلی برای مردم ایجاد نشود.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *