0

بیش از ۱۱۳هزار مسافر از پایانه‌های مسافربری خوزستان جا به جا شدند

بیش از ۱۱۳هزار مسافر از پایانه‌های مسافربری خوزستان جا به جا شدند
بازدید 24

به گزارش خبرنگار مهر، محمد جولانژاد ظهر امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح نوروزی در خوزستان از ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۲ آغاز شد و تا چهارم فروردین ادامه داشت که بر این اساس تعداد ۱۱۳ هزار و ۵۳۷ مسافر با انجام ۱۶ هزار و ۱۴۷ سفر از پایانه‌های مسافربری استان جا به جا شدند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش ۲۵ درصدی را نشان می‌دهد.
وی، تقارن نوروز و ماه رمضان را علت کاهش سفرهای نوروزی در استان خوزستان برشمرد و افزود: در بازه زمانی یاد شده ۷۵ هزار و ۱۸۳ مسافر درون استانی و ۳۸ هزار و ۳۵۴ مسافر برون استانی از پایانه‌های مسافربری استان جا به جا شدند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان بیان کرد: از ابتدای اجرای طرح نوروزی در استان تاکنون نظارت بر عرضه بلیط و کنترل ناوگان همچنین انطباق مشخصات مسافران با صورت وضعیت صادره شده به صورت مستمر انجام شده و میز خدمت و رسیدگی به شکایات نیز در تمامی پایانه‌های مسافربری استان برپا شده است.
جولانژاد تاکید کرد: امیدوار هستیم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و همکاری شرکت‌های حمل و نقل عمومی نیز ناوگان برای موج بازگشت مسافران نوروزی در استان تأمین شود.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *