0

۵ فوتی ناشی از تصادفات درون شهری در ایام نوروز در بوشهر

۵ فوتی ناشی از تصادفات درون شهری در ایام نوروز در بوشهر
بازدید 25

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محمد صادقی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از زمان شروع طرح نوروزی تا امروز پنج فقره تصادف فوتی در معابر درون شهری استان به وقوع پیوسته است.
وی اضافه کرد: در بررسی‌های صورت گرفته توسط کارشناسان پلیس راهور استان، عللی همچون عدم توجه به جلو، عدم رعایت فاصله طولی مناسب و سرعت در بروز و شکل گیری این تصادفات نقش مهمی را ایفا کرده است.
رئیس پلیس راهور استان بوشهر بیان کرد: رانندگان عزیز بایستی به مقررات رانندگی و حقوق شهروندی توجه کافی داشته و با سرعت مطمئن و به دور از رفتارهای نمایشی، مارپیچ و تغییر خط یا مسیر ناگهانی رانندگی کنند.
وی تاکید کرد: رانندگان از هر گونه خطر و آسیب پذیری برای خود و دیگران اجتناب و نسبت به جامعه و سایر کاربران ترافیکی مسئولانه و آگاهانه رانندگی کنند.
سرهنگ صادقی به رانندگانی که نمی‌خواهند به مقررات رانندگی توجه کنند و میل به تخلفات حادثه ساز دارند، هشدار داد که وسایل نقلیه آنان برابر قانون اعمال قانون و توقیف خواهد شد.
وی افزود: هر وسیله‌ای که به پارکینگ انتقال داده شود تا پایان طرح نوروزی در توقفگاه خواهد ماند و ترخیص موکول به بعد از تعطیلات نوروز خواهد شد و خط قرمز پلیس راهور استان نقض قوانین رانندگی است و با رانندگان متخلف قاطعانه و برابر قانون رفتار خواهد شد.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *