0

بررسی میزان خدمت رسانی به مسافران در مبادی ورودی و خروجی پایتخت

بررسی میزان خدمت رسانی به مسافران در مبادی ورودی و خروجی پایتخت
بازدید 45

به گزارش خبرنگار مهر، حامد یزدی مهر، صبح یکشنبه از تداوم اجرای طرح «استقبال ایمن مدیریت بحران از بهار» در استان تهران خبر داد و اظهار کرد: طی اجرای این طرح در چهارم ین روز از سال نو، میزان آمادگی و نحوه خدمت رسانی ستاد سفرهای نوروزی در مبادی ورودی و خروجی استان تهران مورد بررسی قرار گرفت.

مدیر کل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به اینکه تمام تلاش و کوشش حوزه مدیریت بحران در امر نظارت بر فعالیت دستگاه‌ها، خدمت رسانی ح داکثری به مردم است، گفت: همه برنامه ریزی ها حول این محور است که یک نوروز ایمن و بد ون چالش برای هموطنان عزیز و مسافران رقم بخور د.

وی افزود: هدف از حضور در مبادی ورودی و خروجی این بود که به صورت حضوری و چهره به چهره میزان رضایتمندی مردم از خدمات نوروزی و انتظاراتی را که دارند، مورد بررسی قرار بگیرد.

یزدی مهر به بازدید از فعالیت‌های پلیس راه، امداد و نجات، اورژانس، راهداری، هلال ا حمر، میراث فرهنگی و گردشگری راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و دیگر بخش‌های ستاد سفرهای نوروزی مستقر در محورهای مورد اشاره عنوان کرد: ارائه تمام خدمات‌، مورد ارزیابی کارشناسان قرار گرفته و فرم‌های ارزیابی تکمیل شده اند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران بیان کرد: ارزیابی نحوه خدمت رسانی به مردم و مسافران نوروزی تا پایان تعطیلات عید و موج دوم سفرهای نوروزی ادامه خواهد داشت.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *