0

اجرای ۱۳۰۰ فقره بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری کرمانشاه

اجرای ۱۳۰۰ فقره بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری کرمانشاه
بازدید 47

وحید امیری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از ۲۴ اسفند تا پایان روز چهارم فروردین جمعاً ۱۳۰۰ فقره بازدید نظارتی از تأسیسات گردشگری و سرویس‌های بهداشتی استان انجام شده‌است.
وی افزود: در این مدت ۷۳۹ فقره بازدید از مراکز اقامتی، مسافرتی و واحدهای پذیرایی و بین‌راهی استان بوده‌است و ۵۴۱ مورد از سرویس‌های بهداشتی بازدید شده است.
سرپرست معاونت گردشگری میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کرمانشاه تصریح کرد: به دنبال این بازدیدهای نظارتی ۴۳ فقره تشویق برای واحدهایی که به گردشگران خدمات مطلوب ارائه داده بود، صادر شد.
امیری تاکید کرد: برای ۱۰۴ واحد متخلف هم تذکر و برای ۱۸ واحد هم اخطار کتبی صادر شد و پنج واحد دیگر هم تعطیل و تعلیق شدند.
سرپرست معاونت گردشگری میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کرمانشاه خاطرنشان کرد: با توجه به تأکیدات وزارت میراث‌فرهنگی از چند ماه پیش برنامه سامان‌دهی سرویس‌های بهداشتی مسیر تردد گردشگران نوروزی را در دستور کار قرار دادیم.
وی ادامه داد: از آنجایی که در مسیر تردد گردشگران با کمبود سرویس‌های بهداشتی مواجه بودیم، بنابراین امسال از مساجد و بقاع متبرکه درخواست کردیم تا در ایام نوروز سرویس‌های بهداشتی خود را باز بگذارند.
امیری تاکید کرد: در حال حاضر حدود ۳۳۰ سرویس بهداشتی با ۲۲۲۸ باب چشمه در مسیر تردد گردشگران نوروزی در سطح استان فعال است.
وی با بیان اینکه به منظور رسیدگی بیشتر به این سرویس‌های بهداشتی به صورت مداوم از آنها بازدید صورت می‌گیرد، عنوان کرد: از ابتدای شروع سفرهای نوروزی تاکنون حدود ۱۳۰۰ فقره بازدید از سرویس‌های بهداشتی و تأسیسات گردشگری همجوار آنها انجام شده است.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *