0

معدوم سازی بیش از ۳ تن فرآورده خام دامی در البرز

معدوم سازی بیش از ۳ تن فرآورده خام دامی در البرز
بازدید 39

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا رفیعی پور گفت: در راستای طرح تشدید نظارت بهداشتی، در خصوص بازدیدهای انجام شده توسط دامپزشکی استان البرز از ۱۹ اسفند سال گذشته تا پایان سوم فروردین ماه ۱۴۰۳ در مجموع یک هزار و ۷۱۴ مورد بازدید انجام شده و ۲۴۴ مورد غیربهداشتی رؤیت شده است.
مدیرکل دامپزشکی استان البرز بیان کرد: در این بازدیدها بیش از دو تن فرآورده خام دامی ضبط و ۳ تن و ۳۳ کیلوگرم فرآورده معدوم شده که علت بیشتر آن‌ها استفاده از گوشت‌های نامطلوب، عدم رعایت شرایط بهداشتی و استفاده از گوشت‌های بدون هویت بوده است.
رفیعی پور با اشاره به افزایش استفاده از فرآورده‌های خام دامی در روزهای تعطیل و ماه مبارک رمضان مطرح کرد: با توجه به افزایش تقاضای این محصولات در بازار لازم است نظارت‌های بهداشتی دامپزشکی جهت تأمین و تضمین کیفیت مواد غذایی افزایش یابد.
وی در پایان از همشهریان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف در مراکز عرضه فرآورده‌های خام دامی مراتب را از طریق شماره تلفن ۰۲۶۳۲۷۳۷۱۷۹ یا سامانه ۱۵۱۲ ارتباط مردمی دامپزشکی گزارش دهند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *