0

افزایش ۲۱۳ درصدی سرمایه گذاری صنعتی در استان زنجان

افزایش ۲۱۳ درصدی سرمایه گذاری صنعتی در استان زنجان
بازدید 34

به گزارش خبرگزاری مهر، مجید گلشنی با بیان اینکه درصد تغییرات مقایسه عملکرد پروانه بهره برداری معدن در هر سه بخش؛ تعداد، سرمایه و اشتغال، افزایش را نشان می‌دهد، گفت: رشد ۴۸ درصدی در سرمایه گذاری و ۴۲ درصدی در اشتغال؛ بیانگرتوجه ویژه این اداره کل به حوزه معدن است.
وی افزود: در حوزه سرمایه گذاری عملکرد گواهی کشف معدن نیر در سال ۱۴۰۲ نسبت به سال ۱۴۰۱، رشد ۱۱۸ درصدی شامل استان شده است.
گلشنی ادامه داد: در این بخش با افزایش ۲۱۳ درصدی سرمایه گذاری، ۲۷ درصدی در اشتغال و ۲۷ درصدی در تعداد توانستیم قدم‌های ماندگاری برای استان زنجان برداریم.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: سال ۱۴۰۲ در دو بخش احیای واحدهای راکد صنعتی و احیای معادن راکد، استان زنجان جزوه استان‌های برتر کشوری قرارگرفت.
گلشنی افزود: در حوزه احیای واحدهای راکد صنعتی هدفگذاری ما در بخش سرمایه گذاری، اشتغال و احیای واحدهای بزرگ بود؛ از این رو توانستیم با افزایش‌های چشم گیری درحوزه های سرمایه گذاری و اشتغال داشتیم.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در حوزه احیای معادن راکد، سال ۱۴۰۲ رشد چشم گیری در سه بخش تعداد، سرمایه گذاری و اشتغال داشته ایم.
گلشنی افزود: رشد ۴۰ درصدی تعداد، ۳۰۲ درصدی سرمایه گذاری و ۱۳۹ درصدی اشتغال حاکی از موفقی عملکرد استان در احیای معادن راکد است.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *