0

نسبت به سال گذشته حوادث جاده‌ای کاهش داشته است

نسبت به سال گذشته حوادث جاده‌ای کاهش داشته است
بازدید 34

به گزارش خبرگزاری مهر، یعقوبعلی نظری در اولین جلسه شورای راهبری کاهش تصادفات استان که با موضوع سفرهای نوروزی در محل دفتر استاندار برگزار شد، اظهار کرد: مهم‌ترین محورهای ما در جلسات ماقبل ورود به ایام آخر سال ۱۴۰۲، حفظ جان زائرین، ایمنی و سلامت آن‌ها بود.
استاندار خراسان رضوی گفت: برادران عزیز ما در پلیس راهور، مجموعه شهری، مسؤولان انتظامی، پلیس راه و فرمانداران استان باید در این ایام مسیر ورودی و خروجی استان را نقطه به نقطه بررسی و مدیریت کنند.
وی با بیان اینکه خسارت‌های جانی و جرحی در ذهن زائر می‌ماند و یک جمع را دچار چالش می‌کند، تاکید کرد: برادران عزیز ما در پلیس راهور، مجموعه شهری، مسؤولان انتظامی، پلیس راه و فرمانداران استان باید در این ایام مسیرهای ورودی و خروجی استان را نقطه به نقطه بررسی و مدیریت کنند.
نظری با اشاره به اینکه طی یک برنامه و طراحی مناسب می‌توان در کاهش تصادفات سهیم بود، تصریح کرد: در صورت نیاز مجموعه انتظامی شهرستان‌ها می‌توانند از ظرفیت بسیج در فعالیت‌های جاده‌ای خود استفاده کنند.
استاندار خراسان رضوی به قالب‌های اقناعی و تبلیغاتی متفاوت برای کاهش سوانح جاده‌ای اشاره کرد و افزود: ضرورت دارد تا در مسیر جاده‌های استان به شکل مداوم پیامک‌های پیشگیرانه همراه با توصیه نکات ایمنی برای راننده و سرنشینان خودرو ارسال شود.
وی تاکید کرد: این پیامک‌ها با محتوای فرهنگی، ترافیکی، انگیزشی می‌توانند تأثیر خوبی بگذارد و منجر به رعایت نکات ایمنی در رانندگی شود.
نظری ابراز کرد: نسبت به سال گذشته حوادث جاده‌ای ما کاهش داشته است البته باید دقت و مراقبت بیشتری داشته باشیم.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *