0

اقامت بیش از ۸۲ هزار مسافر نوروزی در لرستان

اقامت بیش از ۸۲ هزار مسافر نوروزی در لرستان
بازدید 43

به گزارش خبرنگار مهر، عطا حسن‌پور امروز دوشنبه در گفت‌وگو با رسانه‌ها، از اقامت و اسکان ۸۲ هزار و ۲۴۹ مسافر نوروزی در لرستان خبر داد.
وی گفت: این میزان مسافر نوروزی در بازه زمانی ۲۵ اسفند سال گذشته تا پنج فروردین جاری در اقامتگاه‌های رسمی و غیررسمی لرستان اسکان و اقامت داشته‌اند.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان، اضافه کرد: از این میزان تعداد ۲۲ هزار و ۳۴۷ نفر در اقامتگاه‌های رسمی اسکان داشته که شش هزار و ۲۹۸ نفر در هتل‌ها اقامت داشته‌اند.
حسن‌پور، افزود: از مجموع اسکان و اقامتگاه‌های رسمی، ۵۰۷ نفر در اقامتگاه‌های سنتی، ۶۰۰ نفر در مجتمع‌های گردشگری اقامت داشته‌اند.
وی با اشاره به استقبال مسافران نوروزی و گردشگران از اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان نیز، اظهار داشت: از مجموع اسکان در اقامتگاه‌های رسمی استان؛ تعداد دو هزار و ۶۵۹ نفر در اقامتگاه‌های بوم‌گردی اسکان داشته‌اند که این مهم نشان‌دهنده توجه مسافران نوروزی و گردشگران به اقامتگاه‌های بوم‌گردی در استان است.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان، تصریح کرد: همچنین در مدت یاد شده ۵۸ هزار و ۳۶۱ نفر در اقامتگاه‌های غیررسمی و هزار و ۵۴۱ نفر در اقامتگاه‌های اضطراری اسکان و اقامت داشته‌اند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *