0

پیشرفت ۶۰ درصد لایروبی جاجرود در محدوده شمیرانات

پیشرفت ۶۰ درصد لایروبی جاجرود در محدوده شمیرانات
بازدید 43

به گزارش خبرنگار مهر، سید حمیدرضا حسینی گفت: با توجه به فصول بارش و طغیانی شدن رودخانه‌ها، عملیات لایروبی رودخانه‌ها در حوزه عملکرد امور منابع آب شمیرانات در دستور کار قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه لایروبی در محل سازه‌های تقاطعی و پل‌ها در اولویت قرار دارد، افزود: عملیات لایروبی رودخانه جاجرود محدوده شهر میگون به طول دو کیلومتر با هدف افزایش ظرفیت آّبگذری ایمن سیلاب و کاهش ورود رسوبات به سد لتیان و با استفاده از خدمات پیمانکار ذی صلاح با نظارت مستقیم این امور درحال انجام است.
سرپرست امور آب شمیرانات ادامه داد: تاکنون عملیات لایروبی با ۶۰ درصد پیشرفت عملیات از سوی پیمانکار مربوطه در محدوده و بازه رودخانه از پل لشگرک تا حریم سد لتیان در حال انجام است.
حسینی از مالکین اراضی مجاور رودخانه‌ها درخواست کرد، از هرگونه ساخت و ساز در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها بدون اخذ موافقت رسمی به منظور حفظ جان و مال خود در مقابل خطر سیلاب خودداری کنند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *